Yerelde ve genelde ‘iyi’ iktidar çok yakın « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Yerelde ve genelde ‘iyi’ iktidar çok yakın

Bu haber 15 Mart 2021 - 11:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanlığı, mahalle başkanları atamalarını tamamladı. Bu doğrultuda İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, GİK Üyesi Hasan Toktaş, Osmangazi İlçe Başkanı Mehmet Hasanoğlu, il yöneticileri ve meclis üyelerinin katılımıyla geçtiğimiz Pazar günü sertifika töreni ve istişare kahvaltısı düzenlendi.

Samimi bir ortamda Sinan Baba Çiftliği’nde gerçekleşen programın açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Fatih Karabatı; “İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanlığı’nın çok değerli ve kıymetli mahalle başkanları, toplantımıza hoş geldiniz, şerefler verdiniz. İYİ mahalle başkanlarım almış olduğunuz bu kutsal görevde öncelikle sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Karacabey’imiz ve geleceğimiz için yıllardır süren ve uygulanan yanlış yönetime hayır diyebilmek üzere, İYİ Parti çatısı altında sorunlara çözüm odaklı çalışmalarımız hayırlı ve uğurlu olsun. Hep birlikte çalışıp başaracağız.

Halkımız bizden beklenti içindedir. Onların umudu bizde. Karacabey için çalışıp bu umudu boşa çıkarmayacağımıza yürekten inanıyoruz. Sizlerin de desteğiyle temsil ettiğiniz mahallelerle ilgili her türlü sorunda bizimle iletişim sonucunda her daim daha verimli sonuçlar elde edebiliriz. İYİ Parti’nin gönüllü süvarileri; İYİ bir Türkiye için, İYİ bir Karacabey için ilk hedefimiz Karacabey’de üye sayımızı maksimum seviyelere çıkarmak olmalıdır. Hiçbir arkadaşımız unutmamalıdır ki, ‘zaten üyeyim seçim zamanı oyumu verip geçerim’ demek en büyük yanlışımız olur. Biz İYİ’ler başarmak için bir saatin çarkları gibi birbirimizi tamamlayacak şekilde çalışmalıyız. Desteğiniz ve emeğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yerelde ve genelde İYİ iktidar artık çok yakın” dedi.

Daha sonra söz alan GİK Üyesi Hasan Toktaş ve İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu da birlik beraberlik mesajları vererek, İYİ Parti’nin iktidar olmaya çok yakın olduğu mesajları verdi.