Taksiler ve dolmuşlar dezenfekte ediliyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Taksiler ve dolmuşlar dezenfekte ediliyor

Bu haber 05 Mart 2021 - 15:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, korona virüse karşı taksi ve dolmuşları ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, vatandaşların steril ortamda yolculuk yapmaları için gerekli tedbirleri almayı, pandeminin başladığı ilk günden bu yana sürdürüyor.

Kademeli normalleşmeye geçildiği ve sosyal yaşamın daha da hareketleneceği bu günlerde Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası da sorumluluk alarak, taksilere, dolmuşlara ve duraklara Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle yoğun bir dezenfekte uygulaması başlattı.

Şehrin farklı noktalarında yapılan uygulamaları yerinde denetleyen Bursa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Topçu, “Geçen yıl Mart ayından itibaren rutin gerçekleştirilen temizlik çalışmalarının yanı sıra dezenfeksiyon çalışmalarını da ara vermeden sürdürüyoruz. Yolcularımızın ve şoförlerimizin sağlığı bizler için çok önemli. Her hafta Perşembe günleri Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer bölgelerinde bu çalışmalar aralıksız devam ediyor. Ayrıca taksi duraklarımıza da bu uygulamayı yapıyoruz. Yolcularımız gönül rahatlığıyla taksi ve dolmuşları kullanabilirler. Bizlere dezenfeksiyon uygulamalarında destek veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.