KTSO MEM’e Söke’den ziyaret var! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

KTSO MEM’e Söke’den ziyaret var!

Bu haber 03 Mart 2021 - 20:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl Karacabey Kaymakamı olarak göreve başlayan Tahsin Kurtbeyoğlu’nun eski görev yeri olan Söke’den ziyaretine gelen Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sağel ve Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu’ndan oluşan heyet, Karacabey’de gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KTSO) ve KTSO Mesleki Eğitim Merkezi’ni (MEM) ziyaret etti.

Ziyaretlerine Karacabey Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nun Karacabey Kaymakamlığı’ndaki makamında başlayan Söke Heyeti, görüşme sonrası Tahsin Kurtbeyoğlu’nun da katılımlarıyla Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nı ve Karacabey TSO Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarete KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, KTSO Meclis Başkanı Fikri Sezer, KTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Tüydeş ile Adnan Sinemce ve Karacabey Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Janset Karaca ev sahipliğinde bulunurken, Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü yaptığı konuşmada; “İlçe Kaymakamımızın ilçemizden önce görev yaptığı şehrin Oda ve Borsa yöneticilerini odamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İlçemizde eksikliği hissedilen ve önemi giderek artan ara eleman istihdamına çare olacağını düşündüğümüz Mesleki Eğitim Merkezi’mizi tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. KTSO Mesleki Eğitim Merkezi’nin yapımında emeği geçen tüm üye ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Söke heyeti de, “Hemşehrimiz gibi gördüğümüz kaymakamımızı ziyaret ettik. Odalar ve borsalar camiamızın önemli kurumlarından biri olan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunmaktan da onur duyuyoruz. Karacabey gibi hem tarımı hem de sanayisi bu derece gelişmiş ve gelişime açık bir kentte Mesleki Eğitim Merkezi projesini hayata geçiren Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Meclis Üyeleri ve tüm paydaşlarını tebrik ediyoruz” şeklinde görüşlerini belirttiler.