AK Kadınlar görev dağılımı yaptı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

AK Kadınlar görev dağılımı yaptı

Bu haber 02 Mart 2021 - 11:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nda Yürütme Kurulu Listesi ve görev dağılımı belirlendi.

Kurulduğu günden bu yana olduğu gibi, yeni dönemde de AK Parti teşkilatlarının bel kemiği konumundaki, Türkiye’nin en büyük ve dünyada örnek olan organizasyonların başında gelen AK Parti Kadın Kolları, Karacabey’de yeni isimlerle güçlendi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Karacabey İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak atanan Avukat Yelit Karakaşlar Yılmaz, yeni Kadın Kolları Yönetim Kurulu ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Yönetim Kurulu Üyelerinin görev dağılımı açıklandı.

Karacabey AK Parti Kadın Kollarının çiçeği burnundaki yeni başkanı Yelit Karakaşlar Yılmaz, yeni yönetimde çeşitli meslek gruplarından eğitimli, donanımlı çok sayıda yeni ismin bulunduğunu belirterek, “İlçemizde AK kadınların davaya ve liderine bağlılığını, çalışma azminin yükselişini hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

Yeni yönetimi ve çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunan Başkan Yılmaz, “Özverili bir çalışma sonrasında partimizin yeni İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu’nu oluşturduk. Görev dağılımı yaptığımız arkadaşlarımın her biri davaya inanmış, inançlı ve çalışkan siyasetçilerdir. Her değerli üyemiz partimizin gücüne güç katacaktır. Mahalle koordinatörlerimizi ve başkanlarımızı da titiz bir çalışma sonucu belirledik.  Hep birlikte Karacabey’imiz için dur durak bilmeden çalışarak, güzel projelere imza atacağız. Bunu yaparken de gönülden gönüle köprüler kurmaya devam edeceğiz.

2023 seçimlerine kadar her an seçim olacakmış gibi ciddi, disiplinli ve en önemlisi gayret ve samimiyetle çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımızın ardında inandığımız yolda omuz omuza yürüyeceğiz. Başta kadınlarımız olmak üzere herkesin hakkı için çalışacağız. Partimizin verdiği medeniyet, kalkınma ve adalet mücadelesini, mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev anlatmaya devam edeceğiz, çalmadık kapı, değmedik gönül, sarılmadık yara bırakmayacağız. 7’den 70’e tüm halkımızın iyi ve kötü günlerinde yanında olacağız.

Yunus Emre der ki: ‘Ey hoca, istersen var bin Hacca, hepsinden de iyice, bir gönüle girmektir’ İşte bizde hizmetlerimizin yanı sıra gönüllerin partisi olmaya durmadan, yorulmadan gönülden gönüllere koşmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki bu kadro ile birlikte partimize gönül veren kadınlarımız çok güzel işler başaracaktır. Vatanımız, milletimiz, Karacabey’imiz için hayırlı işlerde bulunabilmek, Hamiyet Özenli ve Yönetim Kurulu Üyelerinden teslim aldığımız bayrağı çok daha ileriye taşıyabilmek hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda yeni görev alan arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Rabbim birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daim eylesin. Yeni Kadın Kolları yönetimimiz şehrimize ve teşkilatımıza hayırlı, uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Karacabey AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı yeni Yönetim Kurulu Üyelerinin görev dağılımı şu şekilde oluştu;

Yelit Karakaşlar Yılmaz (İlçe Kadın Kollar Başkanı)

Şeyda Ünal (Siyasi Hukuki İşler Başkanı)

Gülay Karan (Teşkilat Başkanı)

Şeyda Burhan (Seçim İşleri Başkanı)

Nurdan Çalışkan (Tanıtım Medya Başkanı)

Dilek Toprak (Sosyal Politikalar Başkanı)

Nazmiye Doğru (Yerel Yönetimler Başkanı)

Neşe Yıldız (Ekonomi İşler Başkanı)

Aysun Köse (Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Başkanı)

Şüheyda Kısa (Mali Ve İdari İşler Başkanı)

Ayşe Ersoy (Sekreterlik)

Ayşe Saygısever (ARGE Sorumlusu)

Sümeyra Burhan (İnsan Hakları Sorumlusu)

Semra Gür (Teşkilat Başkan Yardımcısı)

Esra Şimşek (Seçim İşleri Başkan Yardımcısı)

Kader Akçay (Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı)

Kamile Uslu Karaağaç (Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı)

Emine Hanedar Ergüneş (Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı)

Serpil Erbaş (Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı)

Fatma Belkıs (Ekonomi İşler Başkan Yardımcısı)