“Karacabey, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

“Karacabey, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri”

Bu haber 03 Şubat 2021 - 13:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü; Meclis Başkanı Fikri Sezer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezgin Parlaklar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Gökhan Tüydeş ve Yönetim Kurulu Üyesi Vahap Aka’dan oluşan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) heyeti, Karacabey İlçe Tarım ve Orman Müdürü Davut Aytek’i ziyaret etti.

Ziyarette, KTSO heyeti tarafından Karacabey’in gıda, tarım ve hayvancılık alanındaki mevcut durumu, potansiyeli, Oda’ya kayıtlı tarım ve hayvancılık firmaları ile tarım kooperatiflerinin faaliyetlerini Karacabey İlçe Tarım ve Orman Müdürü Davut Aytek’e aktarıldı.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür eden Karacabey İlçe Tarım ve Orman Müdürü Davut Aytek ise, “Karacabey’in gıda, tarım ve hayvancılık anlamında Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olduğunu, ilçedeki potansiyelin birçok ilde bulunmadığını” ifade etti.

İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak çalışmalarını bu potansiyelden daha çok nasıl fayda sağlanabileceği konusunda yoğunlaştırdıklarını söyleyen Aytek, KTSO heyetinden aldığı bilgilerin bu çalışmaların ilerleyişine çok fazla destek sağlayacağını belirtti.