Mobil ekipler vatandaş ve esnafın yanında « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Mobil ekipler vatandaş ve esnafın yanında

Bu haber 22 Ocak 2021 - 11:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın insana dokunan projelerinin başında gelen, yaşlı ve engellileri kapsayan hizmeti gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Başkan Mehmet Kanar adına her gün Mustafakemalpaşa sokaklarını arşınlayan güler yüzlü saha ekibi, ilçenin en büyük pazarında tezgah başına geçerek esnaflara yardım etti. O an karşılarında satış yapan mobil ekibini gören vatandaşlar ise şaşkınlığını gizleyemedi.

HALKIN GÜVENİ TAM

Pazar esnafına ve vatandaşlara taleplerini soran mobil saha ekibi tek tek not alıp ilgili birime iletirken, halkın belediye hizmetlerinden yana duyduğu memnuniyeti ve Başkan Mehmet Kanar’a olan güveni de ön plana çıktı.

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Salgın süreci, kısıtlamalar ve hava muhalefetinin oluşturduğu zorlu süreçte esnafların yanında olduklarını söyleyen Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “Bir yandan Mobil Saha Ekibimizle birlikte yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına koşarken, diğer yandan pazarcı esnafımıza tezgahta yardım ediyoruz. Pazaryeri esnafımızla oluşturduğumuz bu güçlü enerjiyi bir gelenek haline getireceğiz. İnşallah bu zorlu günleri de el birliğiyle aşacağız” dedi.