Başkan Özkan’dan sağlık çalışanlarına teşekkür « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Başkan Özkan’dan sağlık çalışanlarına teşekkür

Bu haber 19 Ocak 2021 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün makamında Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Muzaffer Şenveli ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmede, küresel salgın Covid-19 başta olmak üzere ilçede sağlık ekiplerince yürütülen çalışmalar ele alındı.

HİZMETLERİN AKSAMAMASI ÖNEMLİYDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özkan, “Pandemi ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana, sağlık ekiplerimizle sürekli istişare halindeyiz. Ve ilçemizde bu salgının etkilerini en aza indirmek için titiz çalışmalar gerçekleştirdik, bunları sürdürmeye de devam ediyoruz. Hizmetlerin aksamaması için çeşitli konularda sağlık ekiplerimize desteklerimiz oldu. Bu anlamda ilçe sağlık müdürlüğümüz ve ilçe hastanemizle birlikte verilen etkin mücadele sayesinde Karacabey’de salgının çok şükür ciddi boyutlara ulaşmamasını sağladık. Ben bu anlamda tüm sağlık çalışanlarımızı yürekten kutluyor ve ilçe halkımız adına onlara teşekkür ediyorum” dedi.

ORTAK MÜCADELE SÜRMELİ

Karacabey Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Muzaffer Şenveli de, desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkür ederken, salgın sona erene kadar hep birlikte ortak mücadeleye devam etme çağrısında bulundu.