2021 Karacabey için hizmet yılı olacak « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

2021 Karacabey için hizmet yılı olacak

Bu haber 29 Aralık 2020 - 14:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

İşcan, mesajında, 2020’nin dünyayı etkileyen salgınla mücadelenin yanında, milletin birliği ve kardeşliğine kasteden terör belasıyla etkin mücadelenin de devam ettiği, ekonomik ve sosyal anlamda birçok zorlukla mücadele edilen bir yıl olduğunu belirtti.

Tüm olumsuzluklara rağmen 18 yılda olduğu gibi, sağlıktan eğitime, sosyal politikalardan bölgesel yatırımlara, ekonomiden dış politikaya kadar her alanda alınan tedbirlerle başarılı bir yılı geride bıraktıklarını aktaran İşcan, şunları kaydetti;

“Bugüne kadar, tarihi tecrübelerimizin ışığında, akıl ve bilgi ile içeride ve dışarıda karşılaştığımız zorlukları aşmanın gururunu birlikte paylaştık ve bundan sonra da paylaşacağız. Değerli hemşerilerim, acısıyla tatlısıyla bir seneyi daha geride bırakıyoruz. 2020 yılında ülkemizde ve Karacabey’imizde önemli hizmetlere imza attık ve atmaya gayret gösterdik. Yıl boyunca tüm hemşerilerimizle bir arada olduk ve her türlü sıkıntılarına çözüm bulmaya çalıştık. 2021 yılında da hedefimiz, ilçemiz için güzel hizmetlerin devamını sizlerin dua ve desteğiyle sağlamaktır. Teşkilatımız ve hemşerilerimizle şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya, heyecanımızı da diri tutmaya devam edeceğiz.

2021’e büyük hedeflerle, yeni umut ve heyecanlarla gireceğiz. Aziz milletimizin bizlere olan inanç ve desteği ile yarının güçlü ve müreffeh Türkiye’sini meydana getirmek için yeni yılda daha fazla gayret gösterecek, temel hak ve özgürlüklere yönelik her türlü tehdidi bertaraf edip, demokrasimizi kökleştirmek için bütün gücümüzle çalışacağız. 2021 yılı Karacabey’imiz için yine hizmet yılı olacak inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının birliğimizin ve beraberliğimizin arttığı bir yıl olmasını temenni ederken, yeni yılın başta İslam Âlemine, ülkemize ve milletimize sağlık ve hayırlar getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Yeni yılda sevincimize gölge düşürmemek için lütfen hep birlikte maske, mesafe ve hijyen konusunda daha dikkatli olalım”