AK Parti demek Türkiye demektir « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

AK Parti demek Türkiye demektir

Bu haber 23 Aralık 2020 - 18:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, AK Parti Bursa İl Başkanlığı görevine atanan Davut Gürkan’ı görevi devir aldığı Ayhan Salman ile birlikte ağırladı.

Türkiye’nin geleceğini dünden bugüne inşa eden kadroların AK Parti kadroları olduğunu ifade eden AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, “Türkiye’nin kalbinde taht kurmuş gönüllerin lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her bir tuğlasında alın terinin bulunduğu AK Parti, bugün yine yeni hedefler için yek vücut olmuştur. Türkiye’nin en güçlü Büyükşehirlerinden olan Bursa’da ailemize yakışır bir İl Başkanlığı seçim süreci yaşanmış ve İl Başkanlığı koltuğunda oturan değerli büyüğümüz Ayhan Salman, görevini Davut Gürkan ağabeyimize devir etmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühleri ile gerçekleşen bu yenilenme süreci aslında bir bayrak nöbetinden öte değildir. Bugüne kadar Bursa’ya ve Türkiye’ye hizmet eden İl Başkanımız Ayhan Salman ve ekibine emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Hakkımızı helal ettiğimizi bir kere daha ifade etmek istiyorum. Yine görevi devir alan İl Başkanımız Davut Gürkan ağabeyimize bu yeni dönemde başarılar diliyorum. İnanıyorum ki, Davut Gürkan başkanımız Bursa ile kenetlenecek ve kuracağı başarılı bir ekip ile partimizin gücüne güç katacaktır” dedi.

AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu ve aslında AK Parti’nin Türkiye demek olduğunu vurgulayan AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, “Türkiye’nin birbirine bu kadar güçlü bağlarla bağlandığı bir başka siyasi parti yoktur. Ülkenin tamamında ve coğrafyanın her noktasında tüm mazlumların yanında olan AK Parti, büyük bir ailedir. Bilinmelidir ki, AK Parti demek Türkiye demektir. Türkiye için çalışan herkesi AK Parti çatısı altında görmek mümkündür. İnanıyorum ki, 2023 yolculuğumuzda Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yeni zaferleri milletimizle beraber kutlayacağız” şeklinde konuştu.