Albay Çekiç’ten Başkan Özkan’a ziyaret « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Albay Çekiç’ten Başkan Özkan’a ziyaret

Bu haber 19 Kasım 2020 - 15:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, görevine kısa süre önce başlayan ve ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdiği Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Albay Mustafa Çekiç’i, iade-i ziyaret kapsamında makamında ağırladı.

Aslen Karacabeyli olan Albay Çekiç ile Başkan Özkan, görüşmede Karacabey üzerine sohbet ederken kentteki projeler de konuşuldu. Görüşmede Başkan Özkan, Karacabey’in her anlamda cazibe merkezi haline gelmesi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade ederek; longoz ormanları, ıhlamur ormanları, Eskiarağaç gibi pek çok doğal güzelliği bünyesinde barındıran Karacabey’i görmeye gelen ziyaretçi sayısının da her geçen gün daha da arttığına vurgu yaptı.

Turizm potansiyeline vurgu yapıldı

Albay Çekiç de, Karacabey’in özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlarla adından sıkça söz ettirdiğini ifade ederek, kentin doğal güzelliklerine ve turizm potansiyeline dikkat çekti. Ziyaret sonunda Başkan Özkan, Albay Çekiç’e, Karacabey’in en önemli turizm lokasyonlarından biri olan longoz ormanlarında çekilmiş nilüfer çiçeği fotoğrafının bulunduğu tablo hediye etti.