Cadde ve sokaklar parkeyle örülüyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Cadde ve sokaklar parkeyle örülüyor

Karacabey Belediyesi, merkezde ve kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği parke taşı döşeme çalışmalarını titizlikle sürdürürken, Belediye Başkanı Ali Özkan, bu yıl toplam 42 bin metrekare parke taşı döşeme işlemi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bu haber 09 Kasım 2020 - 10:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde sürdürdüğü parke taş çalışması işini titizlikle sürdürüyor. Bu yıl pandemi nedeniyle Temmuz ayında başlayan çalışmalar, Kasım ayına dek aralıksız sürdü.

Devam eden çalışmalar neticesinde Karacabey Belediyesi; İkizce, Yenikaraağaç, İsmetpaşa, Örencik, Fevzipaşa, Okçular, Uluabat, Karakoca ve Keşlik mahallelerindeki parke taşı çalışmalarının tamamlandığını duyurdu.

Öte yandan ekipler, şehir içi ve kırsal mahallelerde daha önce döşenen parke taşlarıyla ilgili tamir ve düzenleme çalışmalarını da yürüterek, bozulan alanlarda tadilat çalışmalarını da düzenli olarak sürdürüyor.

Titizlikle yürütüldü

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, merkez ve kırsalda yürüten parka taşı çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada; “Bizler göreve geldiğimiz günden beri yol çalışmalarına önem verdik. Çiftçilerimizin kışın kullanılamaz hale gelen tarla yollarından, kırsal mahallelerimizi çevreleyen birçok alana kadar, yol düzenleme ve parke taşı çalışmalarımızı titizlikle sürdürdük. Bunun yanında, merkez ve kırsaldaki yerleşim yerlerimizin daha modern hale gelmesi için de çalışmalarımız sürüyor. Bu yıl pandemi nedeniyle geç başlayan çalışmalarımızı titizlikle yürüttük ve bu zamana dek 42 bin metrekare parke taş döşeme işi gerçekleştirdik” dedi.