AKP’li Meclis Üyesi CHP’ye geçti! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

AKP’li Meclis Üyesi CHP’ye geçti!

Bu haber 27 Ekim 2020 - 13:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Daha önce AKP Mudanya Kadın Kolları Başkanlığı yapan ve partinin çeşitli kademelerinde görev alan AKP Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi Neslihan Erdeniz, partisinden istifa ederek CHP’ye geçti.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın makamında, PM üyesi Hakkı Süha Okay, CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca ve CHP’li meclis üyeleri ile bir araya gelen Neslihan Erdeniz, “AKP ile fikirlerimin artık örtüşmediği kanaatine vardım. Siyasi hayatıma kendimi daha rahat ifade edebileceğimi düşündüğüm CHP’nin çatısı altında devam etme kararı aldım. Mudanya için çalışmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Mudanya’da sosyal demokrat belediyecilik ağının güçlendiğini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz da, “Bu gönül birlikteliğimizin, partimize, Mudanya’mıza ve tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca ise, Mudanya’da sosyal demokrat belediyeciliğin bayrağının dalgalanmaya devam edeceğini vurguladı.

Erdeniz’e rozetini Hakkı Süha Okay taktı

CHP’ye geçen AKP Belediye Meclisi Üyesi Neslihan Erdeniz için, CHP Mudanya İlçe Başkanlığında tören düzenlendi. Mudanya İlçe Başkan Yardımcısı Hikmet Karip ve ilçe yöneticileriyle görüşmelerde bulunan Erdeniz’e rozetini, CHP Parti Meclisi Üyesi Hakkı Süha Okay taktı. Törende İl Yönetim kurulu üyesi Özden Keskin, Mudanya Gençlik Kolları Başkanı Seda Bozdağ Güzelkaya ve Mudanya Belediye Meclisi üyesi Ergül Batman ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu.