Karacabey her alanda modernleşiyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Karacabey her alanda modernleşiyor

Bu haber 25 Ekim 2020 - 18:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’in kent genelinde sürdürülen modernleşme ve iyileştirme çalışmaları tam gaz ilerliyor. Bu kapsamda, Karacabey Belediyesi’ne ait Bursa yolu üzerindeki benzin istasyonu, teknik ömrünü doldurması nedeniyle detaylı bir tadilata girdi. Hizmet akışını durdurmadan başlanan çalışmalar ile istasyon, daha modern ve kullanışlı hale getirilecek.

Günümüz şartlarına uygun

Önceki gün çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ali Özkan, yaptığı açıklamada, “Tadilat işlemlerimiz sürerken hizmet akışını durdurmadık ve vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. İstasyona ait hizmet binası komple yenileniyor ve günümüz şartlarına uygun ve modern bir hale getiriliyor. Yeni çalışma sonrası işletmemizde markete de yer vermeyi düşünüyoruz. Lavabolardan personel binasına kadar tüm bölümlerin hepsini elden geçiriyoruz” dedi.

Öte yandan bu işlemin yenilenen ihale süreciyle başladığını belirten Özkan, “Gerçekleşen son ihale ile işlem aynı firmaya kaldı. Ve belediyemiz açısından %95 daha kârlı bir ihale sonucu ortaya çıkmıştır. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerini sözlerine ekledi.