Esnaf kötü bir dönem yaşıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Esnaf kötü bir dönem yaşıyor

Bu haber 22 Ekim 2020 - 10:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Karacabey’de Esnaf Odaları’nın temsilcileriyle bir araya gelerek, istek ve şikayetlerini dinledi.

CHP Karacabey İlçe Başkanı Gönül Avil ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte; Bakkallar, Bayiler ve Büfeciler Odası Başkanı İsmail Altıparmak, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı İlhami Kösem, Demirci Marangoz ve Benzerleri Odası Başkanı Nedim Sındıran, Kahveciler Aşçılar ve Benzerleri Odası Başkanı Burhan Altıntaş, Kunduracı Saraç ve Benzerleri Odası Başkanı Kamil Başpınar, Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Nusret Orumdaş, Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Bay ve Terziler ve Benzerleri Odası Başkanı Şerafettin Barbaros ile toplantıda bir araya gelen CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, esnafın kötü bir dönem yaşadığını söyledi.

Toplantıda konuşan Sarıbal şunları söyledi; “Pandemi süreciyle birleşen ekonomik kriz sonrası esnafımız maalesef kötü bir dönem yaşıyor. Borçları birikmiş durumda. Daha önce ertelenen borçların ödemesi geldi. Ama pandemi nedeniyle işleri kötü olduğu için borçlarını çevirmeleri zor görünüyor”