Her evi bir okul yaptılar! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Her evi bir okul yaptılar!

Bu haber 21 Ekim 2020 - 20:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, ihtiyaç sahibi öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde derslerinde aksaklık yaşamamaları için başlatılan “Her Ev Bir Okuldur Eğitime Destek Kampanyası”na büyük destek veren Yapıloji Isıtma Sistemleri Firması Yetkililerini ağırlayarak, teşekkür belgelerini takdim etti.

Yapıloji Isıtma Sistemleri Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ersin Kantar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fethi Resuloğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Çakır’ın katılımları ile gerçekleşen ziyarette konuşan Ersin Kantar, yardım çalışmalarına destek veren farklı illerden firma temsilcileri ve işbirliği içinde bulundukları firma ve kurumlara teşekkür etti.

Kuruluşundan bu yana yardım çalışmaları ile dünyaya örnek bir kurum olan Türk Kızılay’ın çalışmalarına her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirten Ersin Kantar, iyiliğin gücünü yaşatmak adına çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan ise, 152 yıllık geçmişi ve dünyanın birçok bölgesine ulaşan merhamet eli ile Türk Kızılay’ın dünyanın iyilik elçisi konumunda olduğunu söyledi. Türk Kızılay’ın iyilik hareketine destek veren herkese teşekkür eden Davut Gürkan, “Bağışçılarımız ile ihtiyaç sahipleri arasındaki köprüyü en doğru şekilde kurarak yüzleri güldürmeye çalışıyoruz. Bu yolda bizlere destek veren çok sayıda bağışçı ve gönüllümüz var. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Türk Kızılay bu iyilik sayesinde yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada umut olmaya devam ediyor” dedi.