İHH, kaymakamı bilgilendirdi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

İHH, kaymakamı bilgilendirdi

Bu haber 06 Ekim 2020 - 10:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İHH İnsani Yardım Vakfı Karacabey Temsilciliği, Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

İHH Karacabey Temsilcisi Hüseyin Kahraman, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “İHH Karacabey Temsilciliği olarak ilçemizin yeni Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik. Kendisine çalışmalarımız hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Özellikle pandemi başladığından bugüne Karacabey’de yapmış olduğumuz faaliyetler ve Vefa Çalışma Grubu ile alakalı bilgiler sunduk. Bu hususta ilçemizde kurulan bir birim olan İlçe İçi Yardım Birimi çalışmaları hakkında da kaymakamımıza bilgiler aktardık.

Daha sonra Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin Dingin’i de makamında ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledik ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak projemiz olan ‘Her sınıfın bir yetim kardeşi var’ projesi hakkında istişarelerde bulunduk”

Öte yandan, Karacabey İHH Temsilciliği, İlçe Müftülüğünü de ziyaret ederek, diyanet görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladılar.