Parke taş çalışmaları kent genelinde sürüyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Parke taş çalışmaları kent genelinde sürüyor

Bu haber 05 Ekim 2020 - 12:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’in hem görsel hem de altyapı açısından modern hale gelmesi için yoğun şekilde çalışmalarını sürdüren Karacabey Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerdeki parke taşı çalışmalarına da tam gaz devam ediyor. Ekipler, aralıksız sürdürdüğü çalışmalarla kış öncesi programa alınan mahallelerde parka taşı döşeme işlemini bitirmeyi planlıyor.

Pandemiye rağmen çalışmalar aralıksız sürdü

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Özellikle bu yıl, saha çalışmalarının yoğun olacağı dönemde covid-19 salgını ile mücadelede etmek zorunda kaldık. Bir yandan pandemi ile mücadele ederken, diğer yandan da saha çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük ve pandemiye rağmen pek çok inşaatın bitmesini sağladık” dedi. Başkan Ali Özkan, havaların müsaade ettiği müddetçe çalışmaların durmadan devam edeceğini kaydetti.

Titizlikle ilerliyor

Öte yandan, belediye ekipleri tarafından bu zamana dek İsmetpaşa Mahallesi’nde 3 bin m2, Okçular’da 8 bin m2, Örencik’te 3 bin 700 m2 ve Yenikaraağaç’ta ise 7 bin 500 m2 parke taş çalışmasının tamamlandığı belirtildi. İkizce Mahallesi’nde 3 bin m2 ve Uluabat Mahallesi’nde de 2 bin m2 parke taş döşeme işlemi ise titizlikle sürdürülüyor.