AK Parti 19 yaşında « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

AK Parti 19 yaşında

Bu haber 13 Ağustos 2020 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin her alanda büyük ilerlemeler kaydettiğini ve bunun halka hizmet anlayışının bir tezahürü olduğunu bildirdi. İşcan, “Milletimizle beraber inandığımız yolda AK Parti 19 yaşında” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşunun 19. kuruluş yıldönümü münasebetiyle açıklamalarda bulunan İşcan, sözlerini şöyle sürdürdü; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz, Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Genel Başkanımızın ‘Her şey Türkiye için’ ve ‘Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olamayacak’ diyerek başlattığı siyasi mücadelemiz bugün 19. yılına ulaşmıştır. Bu aynı zamanda vesayet altındaki ülkenin kendi ayakları üzerinde durmasının, batırılmış ekonominin düzlüğe çıkmasının, eğitim öğretim hakkı gasp edilmiş, çalışma ve sosyal ortamlarda ötekileştirilmiş, baskı altında kalmış vatandaşlarımızın insan hak ve özgürlüklerinden gerçek manada faydalanmasının da yıldönümüdür.

Hayatını ülkenin geleceği için vakfeden ve dik duruşuyla İslam coğrafyasının umudu haline gelen liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve milletin emrinde 19 yıl geçirmekten onur ve gurur duyuyorum. Ülkemizde ve bölgede güven ve istikrarın sembolü olduk, o yüzdendir ki AK Parti demek Türkiye demek, Türkiye demek AK Parti demektir. Ülkemize ve şehrimize hizmet aşkıyla yanan bizler, her geçen gün yeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Türkiye AK Parti ile şahlanıyor ve şahlanmaya devam edecektir.

Değişimin ve yeniliğin mimarı AK Parti, kuruluşundan bugüne, ülkemiz ve dünyamızın şartları, ihtiyaçları değiştikçe buna uygun politikalar geliştirmiştir. Bu politikaları uygularken ise ‘Halka hizmet Hak’ka hizmettir’ sözünü şiar edinmiş, halka rağmen bir düzenleme yapmamıştır.

Tüm dünyayı saran Covid-19 salgınında bile Amerika yüzde 33, Avrupa yüzde 15 ekonomik olarak daraldığı halde salgının ortaya çıkardığı ekonomik olumsuzluktan en az etkilenen ülkelerden biri olduk.

AK Parti siyasete, sağlığa, eğitime, tarıma, spora, sosyal ve kültürel yaşama reformlar getirerek ülkemizi lider ülke konumuna getirmiştir. Tüm engellere rağmen iktidarda kalan ve ülkemizi ileriye taşıyan AK Parti ve Partimizin kurucusu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı saygıyla ve şükranla selamlıyorum. Bizler AK Parti olarak her zaman halkımızın yanındayız. Onların hizmetinde olacağız. 19 yıldır olduğu gibi bundan böyle de milletimiz ile omuz omuza bu kutlu yürüyüşte ‘tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ ilkeleriyle 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize doğru azim, gayret ve kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. Bu kutlu yürüyüşümüzde ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, birçok önemli başarıya ve hizmete katkı sunan tüm değerli partililerimizi kutluyor, şu anda hayatta olmayan teşkilat mensuplarımızı da rahmetle anıyorum. Karacabey, hak ettiği hizmetleri almaya devam edecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizle beraber inandığımız yolda partimizin 19. kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bize verdiğiniz bu destek ve güvenden dolayı aziz milletimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde Türkiye daha güçlü, daha gelişmiş ve söz sahibi bir ülke olarak dünya gündeminde yerini alacaktır”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.