Yeni kaymakama ‘hayırlı olsun’ ziyareti « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Yeni kaymakama ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Bu haber 11 Ağustos 2020 - 14:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Cumhurbaşkanlığı’nca imzalanan son Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Karacabey Kaymakamı olarak atanan Tahsin Kurtbeyoğlu’na, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcanile birlikte ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Bursa Vali Yardımcılığına atanan Yusuf Gökhan Yolcu’nun yerine Karacabey Kaymakamı olarak göreve başlayan Tahsin Kurtbeyoğlu’na, yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Ali Özkan, Karacabey’in son yıllarda yaşadığı gelişime değinerek, 3T vizyonu çerçevesinde mevcut ve planlanan projelerden bahsetti.

Aydın’ın Söke ilçesinde 5 yıl süresince görev yaptıktan sonra Karacabey Kaymakamı olarak atanan Tahsin Kurtbeyoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Karacabey’in sahip olduğu potansiyeli çok iyi bildiğini ve kentin daha da gelişimi için elinden gelen gayreti göstereceğini kaydetti.

Birliktelik vurgusu

Gerçekleşen görüşmede, Karacabey’i geleceğe taşıma noktasında tüm kent dinamiklerinin birlikte hareket etmesinin önemine değinilirken, ‘güzellikler şehri’ Karacabey’e değer katacak çalışmalar için karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.