Alperenler’den ‘Muhsin Yazıcıoğlu’ teşekkürü « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Alperenler’den ‘Muhsin Yazıcıoğlu’ teşekkürü

Bu haber 29 Haziran 2020 - 8:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Alperen Ocakları Karacabey İlçe Başkanı Ersin Gökkaya, Karacabey’e yeni kazandırılan bir okula ‘Muhsin Yazıcıoğlu’ ismi verilmesinden ötürü Belediye Başkanı Ali Özkan’a teşekkür etti.

Karacabey’e yeni bir okul daha kazandırıldı. Emirsultan Mahallesi 238. Sokak’ta bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu’nun, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı itibariyle hizmete gireceği açıklandı. 16 Derslik, Çok Amaçlı Salon, Kantin vb. bölümleri bulunan okulda, normal sınıfların yanı sıra Anasınıfı ve Özel Eğitim Sınıfı’nın da bulunacağı bildirildi.

Esentepe ve Emirsultan Mahallesi’ndeki öğrenciler için hizmet verecek olan okulun Kurucu Müdürlüğü’ne ise Şehit Serkan Şahin Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali İşcan görevlendirildi.

Öte yandan, okula Muhsin Yazıcıoğlu isminin verilmesi sonrası açıklamada bulunan Alperen Ocakları Karacabey İlçe Başkanı Ersin Gökkaya, “Şehit Genel Başkanımızın isminin verildiği Muhsin Yazıcıoğlu ortaokulunun Karacabey’imize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Vefa gösterip ismini bir eğitim kurumuna vererek Şehit Genel Başkanımızın isminin nesiller boyu anılmasını sağlayacak böyle bir projeyi hayata geçirme nezaketini gösteren başta Belediye Başkanımız Ali Özkan ve tüm çalışma arkadaşlarına ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Daha öncede ilçemize değer katan bir parka Muhsin Yazıcıoğlu ismi verilmiş ve bizleri mutlu etmişti. Böylesine devletine, milletine bağlı vatansever insanlarımızın isimlerinin tarihin her sayfasında yerini alacağından son derece mutluyuz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.