Doğu Türkistanlı kardeşlere Alperen desteği « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Doğu Türkistanlı kardeşlere Alperen desteği

Bu haber 21 Mayıs 2020 - 16:34 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.

Bursa Alperen Ocakları, Ramazan ayı boyunca Bursa’nın her köşesindeki ihtiyaç sahipleri ile birlikte Doğu Türkistanlı vatandaşlarında yanında olarak örnek bir yardım çalışmasına imza attı.

Bursa Alperen Ocakları, tüm dünyayı saran koronavirüs pandemi krizi ve içinde bulunduğumuz Ramazan ayı dolayısıyla çalışmalarını hızlandırıp, Bursa’nın her köşesindeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra şehirde ikamet eden Doğu Türkistanlı vatandaşlarında her zaman yanlarında olduklarını gösteriyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bursa Alperen Ocakları Başkanı Abdullah Yüceler, bu yıl koronavirüs salgın tehdidi ve Ramazan ayı nedeniyle ülkemizde yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaşarak bu anlamda tüm dünyaya örnek çalışmalar yapıldığını belirtti.

Yüceler, “Bursa Alperen Ocakları olarak Ramazan ayı boyunca Bursa’daki ihtiyaç sahiplerine destek olurken, bir yandan da Bursa’da ikamet eden Doğu Türkistanlı kardeşlerimize sahip çıkarak ihtiyaçları doğrultusunda yardımlarda bulunuyoruz. Bursa Alperen Ocakları olarak Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Ayrıca, bu kutlu yolda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.