Özel gençlerin bayram coşkusuna ortak oldular « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Özel gençlerin bayram coşkusuna ortak oldular

Bu haber 20 Mayıs 2020 - 16:12 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.

Türk Kızılay Bursa Şubesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı anlamlı bir etkinlikle kutladı. Gerçekleştirilen organizasyonla Dr. Rüştü Burlu Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan gençlerin bayram sevinçleri paylaşıldı.

Türk Kızılay Bursa Şubesi, organizasyonları ile iyilik ve mutluluğu paylaşmaya devam ediyor. Bir yandan gerçekleştirilen yardım faaliyetleri ile pandemi sürecinde umut olmaya devam eden Türk Kızılay Bursa Şube Yönetimi, gönüllüleri ve çalışanları diğer yandan da gerçekleştirilen organizasyonlarla her kesimden insanın sevincine ortak oluyor. Bu kapsamda Dr. Rüştü Burlu Çocuk Evleri Sitesi’nde gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması ile çocuk evinde kalan gençler gönüllerince bir gün yaşadı.

Etkinliğe, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcıları Fikriye Aydın ve Orhan Bayrak katıldı. Gençlerin gerçekleştirdiği çeşitli faaliyetlerle renklenen organizasyona gençlerin fener alayı damgasını vurdu. Saatler 19.19’u gösterdiğinde tüm Türkiye ile birlikte İstiklal Marşı’nı okuyan gençlerin coşkusu görülmeye değerdi. Organizasyon, gençlere yapılan ikramlarla sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.