Kızılay’ın merhamet eli tüm şehri kucaklıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Kızılay’ın merhamet eli tüm şehri kucaklıyor

Bu haber 05 Nisan 2020 - 15:56 'de eklendi ve 77 kez görüntülendi.

Bursa Valiliği bünyesindeki Vefa Sosyal Destek Grubuyla birlikte Türk Kızılay Bursa Şubesi tarafından bağışçıların destekleri ile hazırlanan gıda kolileri, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere ilçelere dağıtılmaya devam ediyor.

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ve gönüllüler ile birlikte Orhangazi Kaymakamı Yalçın Yılmaz, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar’ı ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında Kaymakamlıklara, ilçelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Bursa Valiliği bünyesindeki Vefa Sosyal Destek Grubuyla birlikte Türk Kızılay Bursa Şubesi tarafından bağışçıların destekleri ile hazırlanan gıda kolileri teslim edildi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan, dünyanın içinde bulunduğu salgın tehdidi karşısında Bursa’da ihtiyaç sahibi ailelere bu süreçte destek verebilmek adına tüm ekipleri ile sahada çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti. Bu süreçte de bağışları ile Türk Kızılay’ı merhamet elini bağışları ile güçlendiren hayırseverlere teşekkür eden Gürkan, koronavirüs salgını ve tehdidin büyüme riskine karşı tüm ekipleri ile şehrin her noktasındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşarak bu zor günlerde her zaman olduğu gibi yanlarında olacaklarını vurguladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.