Belediyeden C vitamini takviyesi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Belediyeden C vitamini takviyesi

Karacabey Belediyesi, 14 ton portakalı ilçede cansiperane görev yapan sağlık çalışanları başta olmak üzere hijyen, temizlik ve dezenfekte işlemlerini özveriyle yürüten belediye çalışanlarına ikram etti.

Bu haber 01 Nisan 2020 - 15:22 'de eklendi ve 460 kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi, ilçede koronavirüs ile mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bu süreçte görevlerini aksatmadan cansiperane görev yapan başta sağlık personeli olmak üzere belediye personelini de unutmadı.

Karacabey Belediyesi’ne bağlı ekipler, temin edilen 14 ton portakalı ilçede özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına ve belediye çalışanlarına ikram etti.

Ekipler, sağlık personeline ve belediye personeline birer kasa olacak şekilde portakal dağıtırken, bu zorlu dönemde görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışanlara bir nebze de olsa moral vermiş oldu.

Hepsine güç kuvvet diliyoruz

Tüm dünyanın olduğu gibi ülkemizin de koronavirüs salgınıyla mücadeleden dolayı zorlu bir dönemden geçtiğini aktaran Belediye Başkanı Ali Özkan, bu süreçte toplum sağlığının korunması için yoğun gayret gösteren sağlık çalışanları gibi hijyen, temizlik ve dezenfekte işlemlerini özveriyle yürüten belediye personeline de teşekkür etti.

Herkesin ortak mücadelesi ve özverisi ile bu zorlu süreci en hızlı şekilde atlatacaklarına inandığını belirten Başkan Özkan, “Sağlık ve belediye çalışanlarımızın direncini yüksek tutmak, böyle dönemlerde daha önemli. Bunun en iyi yolu da C vitamini takviyesi. Bu açıdan, özveriyle görev yapan tüm arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.