Çiftçilerimiz üretmeye devam ediyor! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Çiftçilerimiz üretmeye devam ediyor!

Bu haber 31 Mart 2020 - 7:00 'de eklendi ve 229 kez görüntülendi.

Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, yaptığı basın açıklamasıyla, tüm dünyayı etkileyen koronovirüs dolayısıyla dünyanın ve Türkiye’nin zor günler geçirdiğini belirtirken, gerekli tedbirleri alarak durmadan üretime devam ettiklerini söyledi.

Koronavirüs sebebiyle gerekli önlemleri alarak üretmeye devam ettiklerini belirten Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, “Devletimizin koronavirüse karşı aldığı tedbirlere uyarak, çiftçisiyle, hayvancısıyla, sanayicisiyle ve tarımdaki tüm paydaşlarla sonuna kadar üretim diyoruz. Yapacağımız üretim ülkemiz ve dünyamız adına bereketli olsun” ifadelerini kullandı.

Tarım işçilerinin alınan tedbirlere uyarak çalışmaya devam edebileceğini ifaden eden Başkan Erdem, “Bölgemizde çalışacak tarım işçileri ile ilgili yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak. Tarım işçilerinin tarlaya giderken, gelirken ve yaşadığı ortamlarda hijyen kurallarına, konaklayacağı alanlardaki mesafeye dikkat etmeleri gerekiyor” şeklinde konuştu.

Karacabey çiftçilerinin her zaman olduğu gibi en iyisini üretmeye devam edeceğini söyleyen Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, “Her zaman ki gibi Karacabey çiftçileri, bilinçli bir şekilde tarımda önder olmuş olan çiftçilerdir. Karacabeyli çiftçilerimiz, devletine ve milletine her zaman en iyisini üretmiş, faydalı insanlardır. Dünya üzerinde koronavirüs salgını sebebiyle zor durumlar yaşanırken, biz ülkemiz adına bu yılda Karacabey çiftçileri, sanayicisi, işçisi ve tarım paydaşlarımızla bu zorlukların üzerinden çalışarak ve üreterek en iyi şekilde çıkacağımızdan inancımız tamdır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.