AK Parti’de yönetim belirlendi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

AK Parti’de yönetim belirlendi

Bu haber 19 Mart 2020 - 12:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

7 Mart 2020 tarihinde AK Parti 7. Olağan İlçe Kongresi’nde delegelerden güven oyu alarak yeniden başkanlığa seçilen Ertem İşcan, yeni Yönetim Kurulu’nda görev dağılımını yaptı.

Karacabey’e hizmet yolunda 2. dönemde de çok iyi bir kadro ile yola çıktıklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Yenilenen ilçe yönetimimiz hayırlara vesile olsun. Yönetim Kurulu’nda görev alan arkadaşlarımızın parti tüzüğü ve iç yönetmeliğe uygun olarak görevlerini ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getireceklerine inanıyorum. Karacabey için özverili çalışarak, ilçemizin kalkınması ve gelişmesi adına elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Hep birlikte inandığımız yolda yürümeye, ülkemize, aziz milletimize ve Karacabey’imize hizmet etmeye ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Buna göre AK Parti İlçe Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu: İlçe Başkanı Ertem İşcan, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Erol Şen, Teşkilat Başkanı Gültekin Saygısever, Seçim İşleri Başkanı Cemil Tosun, Tanıtım ve Medya Başkanı Furkan Yolyapan, Sosyal Politikalar Başkanı Ayşe Köse, Yerel Yönetimler Başkanı Sibel Bilgin, Ekonomi İşleri Başkanı Tamer Mirza, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Hakan Ayşavkı, Mali ve İdari İşler Başkanı Sezgin Parlaklar, İlçe Sekreteri Fahri Elezoğlu, Teşkilat Başkan Yrd. Murat Efe, Seçim İşleri Başkan Yrd. Ali Altunç, Tanıtım ve Medya Başkan Yrd. Binnur Özden, Sosyal Politikalar Başkan Yrd. İsmet Gülerce, Yerel Yönetimler Başkan Yrd. Güray Karadeniz, Ekonomi İşler Başkan Yrd. Süleyman Garip, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yrd. Mutlu Çet, Mali ve İdari İşler Başkan Yrd. Yüksel Cesur, İlçe Sekreter Yrd. Esra Ocak Aydın.

Plaketle onurlandırıldılar

Öte yandan geçtiğimiz hafta önceki dönem İlçe Yönetim Kurulu’nda görev alan Nurgül Özatilla, Aliye Elveren, Uğur Harmancı, Selçuk Sağdıç, Seyfi Sevim ve Hakan Çalıbaşı da teşekkür plaketi ile onurlandırıldı.

İşcan, plaket sunma törenindeki konuşmasında; “Kutsal yolda birlik ve beraberlik içinde yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunar, özverili ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Yine hep birlikte inandığımız yolda yürümeye devam” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.