Yeni yönetimle, yeni üyeler gelecek! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Yeni yönetimle, yeni üyeler gelecek!

Bu haber 28 Şubat 2020 - 10:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta sonu Olağan Kongresi’ni gerçekleştiren İYİ Parti Karacabey Teşkilatı, yeni İlçe Başkanı Fatih Karabatı öncülüğünde önceki akşam ilk kez toplandı. Parti binasındaki toplantıya; görevi Karabatı’ya devreden eski İlçe Başkanı Erdem Uğur, Belediye Meclis Üyeleri Adnan Akın ve Gizem Arda ile yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İYİ Parti’ye Karacabey’de büyük bir ilgi olduğunun altını çizerek kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Fatih Karabatı, yeni yönetimle birlikte yeni üye kayıtlarına start vereceklerini söyledi. Kendisi ile birlikte bu kutsal yolculuğa çıkan yönetim kuruluna, gençlik kollarına, evlerindeki işlerini bırakıp Karacabey için emek ve hizmet verme adına ellerini taşın altına koyan tüm kadın yönetici ve üyelere teşekkür etti.

Bugüne kadar yaptığı özverili çalışmalar nedeniyle eski İlçe Başkanı Erdem Uğur’u da teşekkür plaketi ile onurlandıran Karabatı başkanlığındaki yeni yönetim, aldıkları bayrağı daha yukarılara taşıyacaklarının altını çizdi.

Toplantı sonunda eski İlçe Başkanı Erdem Uğur ve yeni İlçe Başkanı Fatih Karabatı ile yöneticiler, anı fotoğrafı vererek ilk toplantıyı iktidar olma sözüyle ölümsüzleştirdiler.