Makas Kesim’de Avrupa 3.’sü oldu « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Makas Kesim’de Avrupa 3.’sü oldu

Bu haber 28 Şubat 2020 - 10:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye CMC Cat Mondialle Kuaförler Milli ekibimiz, Rusya’da 18 ülkeye karşı ülkemize Avrupa birinciliğini kazandırdı. Ayrıca Milli Takım’da yer alan Karacabeyli Kuaför Kenan Şahin de, Bireysel Makas Kesim dalında Avrupa üçüncüsü oldu.

Dünya Kuaförler Konfederasyonu’nun Rusya’da düzenlediği yarışmalarda CMC Türkiye Milli ekibi, 18 ülke takımını da geride bırakarak Hair Fest Russia’da Avrupa birinciliğini elde etti. Yine Milli Takım’da yer alan Karacabey’in başarılı kuaförü Kenan Şahin de, Bireysel Makas Kesim dalında Avrupa üçüncüsü olarak ilçemizin gururu oldu.

Herkese teşekkürler!

Rusya’dan önemli bir zaferle dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Karacabeyli Kuaför Kenan Şahin, “Türkiye Kuaförler Başkanımız Sayın Mustafa Ceylan’a, başkan yardımcılarına ve ekibine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Türkiye’nin seçkin kuaförlerinden oluşan Milli Takımımız, ülkemize önemli bir başarı kazandırdı. Bundan dolayı, bu ekibin bir parçası olmaktan çok gururlu ve mutluyum. Başarımızda emeği geçen herkese ve bizlere destek olan halkımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.