Radyo Yörem 28 yaşında! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Radyo Yörem 28 yaşında!

Bu haber 20 Şubat 2020 - 6:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

20 Şubat 1993 tarihinde yayın hayatına başlayarak Karacabey’in sesi, gözü ve kulağı olan Radyo Yörem, bugün yayın hayatının 27. yılını geride bırakıyor.

Radyo Yörem Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Tunalı, kuruldukları günden itibaren basın yayın ilkelerinden taviz vermediklerini, ülkenin birlik ve beraberliği ile bölünmez bütünlüğünü içeren yayın anlayışıyla özveri ile çalıştıklarını belirterek, kendilerine kurulduğu günden itibaren sahip çıkan ilçe halkına ve resmi özel tüm kuruluşlara ve yöneticilerine teşekkür etti.

Karacabey’deki yayın hayatında 27 yılı geride bırakan Radyo Yörem, 20 Şubat 2020 Perşembe günü (bugün) 28 yaşına giriyor. Kurulduğu ve yayın hayatına başladığı günden bugüne ilçe sorunlarını gündeme taşıyan, her cuma günü kesintisiz bir şekilde ilçenin Ulu Camii’nden canlı yayınlarla cuma vaazlarını ev ve iş yerlerine ulaştırarak her kesimin bu vaazlardan yararlanmasını sağlayan, her saat haber programları ile dinleyenlerini bilgilendiren Radyo Yörem, canlı yayınlarıyla müzik keyfini, canlı bağlantılarıyla da canlı yayın heyecanını dinleyenlerine yaşatıyor.