Erdoğan’dan Karacabey’e teşekkür mektubu « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Erdoğan’dan Karacabey’e teşekkür mektubu

Bu haber 20 Şubat 2020 - 10:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı’na gönderdiği teşekkür mektupları, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve ilçe yöneticileri öncülüğünde kurucu üye ve önceki dönem ilçe başkanlarına takdim edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mektubunda, fedakarca ve özverili bir şekilde çalışma yapan ilçe başkanlarına teşekkür ederek, “AK Parti’de yeni ve eski diye bir kavram yok, sadece görev değişikliği var. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur” dedi.

Önceki gün Karacabey’e gelen AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mustafa Sayılgan, beraberinde Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erol Şen ile birlikte önceki dönemlerde AK Parti’de görev yapan ilçe başkanlarını ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gönderdiği teşekkür mektuplarını iletti.

AK Parti’nin bir vefa hareketi olduğunu söyleyen Karacabey AK Parti İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erol Şen, “İl Başkanımız Ayhan Salman, İl Yöneticimiz Mustafa Sayılgan ve Belediye Başkanımız ile birlikte önceki dönemlerde kutlu davamızda İlçe Başkanlığı görevinde bulunan yol arkadaşlarımız Mehmet Salih Bağış, Halit Türkkan, Kadir Sevik, AdemSurguç, Mustafa Çelik ve Murat Erol’u ziyaret ederek, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ve bugüne kadar verdiği emeklerden, özverili çalışmalarından dolayı kendilerine yazdığı teşekkür mektubunu ilettik.

Ahde vefanın örnek ismi partimizin kurucusu liderimiz Genel Başkanımız Erdoğan, hiç bir zaman yola çıktığı isimleri yolda bırakmadı. AK Parti bir dava partisidir. Bu dava bilincinde herkesin görev tanımı bellidir. Biz milletimize hizmet etmek adına mücadelemize; eski yeni, görevi olan görevi olmayan ayrımı yapmaksızın devam edeceğiz. Partimizin bugünlere gelmesinde yapmış oldukları hizmetlerden dolayı değerli ilçe başkanlarımıza müteşekkir olduğumuzu bildirerek, teşekkürlerimizi iletiyoruz” diye konuştu.

İlçe teşkilatı olarak önceki dönemlerde görev yapan arkadaşlarıyla birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için hep birlikte gece gündüz çalışacaklarını dile getiren Şen, “AK Parti 2002’den bu yana her alanda hayal dahi edilemeyecek reform niteliğinde büyük işleri hayata geçirdi. Bizlerde AK Parti Karacabey Teşkilatı olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Cumhurbaşkanımızın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Üstlendiğimiz sorumluluğun gereği olarak önceki dönemlerde görev almış partililerimizin tecrübelerinden istifade ederek hep birlikte Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın göstermiş olduğu 2023 hedeflerine yürüyeceğiz. AK Partimizi daha ileriye taşıyacağız. İlçemizin daha çok gelişmesi, kalkınması adına hizmetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mektubunda, “Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. AK Parti’de yeni, eski diye bir kavramı yoktur, sadece görev değişiklikleri vardır. Hep birlikte milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz. Bu dava sizin gibi yüreğinde büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve inşallah yükselmeye de devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilince olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için Rabbime ne kadar hamd etsem azdır. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var. Demokrasinin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için ‘Güçlü Türkiye’ sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğunuz fedakârlık için teşekkür ederek şu ana kadar yapılan tüm çalışmalarda olduğu gibi bundan sonraki tüm çalışmalarımızda da yüce Rabbimden muvaffakiyetler dilerim” dedi.