Bizde her zaman ahde vefa vardır « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Bizde her zaman ahde vefa vardır

Bu haber 18 Şubat 2020 - 13:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili, Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçmiş dönemde görev yapmış ilçe başkanları için kaleme aldığı teşekkür mektuplarını ilçe başkanlarına iletti.

Vekil Gözgeç, geçmiş dönem Nilüfer İlçe Başkanı olarak görev almış Celil Çolak, Metin Düvencioğlu ve Mudanya İlçe Başkanlığı yapmış olan Erdal Kaya, Kadir Kahraman ve Mevlana Şimşek’i İl Başkanı Ayhan Salman ile beraber ziyaret ederek, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşekkür mektubunu iletti.

AK Parti Bursa Milletvekili Enine Yavuz Gözgeç, ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada, “Geçmiş dönemde büyük bir fedakarlıkla görev yapmış, Bursa’mıza ve partimize çok büyük hizmetler vermiş, partimizin ilçe başkanlığını yapan değerli dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlçe başkanlarımızın her biri bizim nazarımızda çok kıymetli ve değerlidir. AK Parti’de her zaman ahde vefa vardır. İlçe Başkanlarımız bizim başımızın tacıdır. Manevi destekleriniz gücümüze güç katıyor. Şimdi daha derin bir coşkuyla irtibatı ve dayanışmayı yeniden tesis etmenin zamanı diyerek kuruluşundan bu yana ilçe başkanlıklarımızı yapan dava arkadaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bugün bu birlik ve beraberliğimizle, bu dava şuurunun, duruşunun ve samimiyetinin en güzel atmosferini yaşıyoruz. Hepimizin ortak temennisi partimizi, Bursa’mızı ve ülkemizi daha güçlü hale getirmektir. Tüm Bursa genelinde birlik ve beraberliğimizin verdiği güç ile yine önemli başarıları elde edeceğimize inancım tamdır. Bizler AK Parti’nin milletin gönlündeki parti olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle şehrimiz ve ülkemiz için çalışıyoruz. AK Parti kadrolarımızda yer alan herkes teşkilat geleneğimizin tozunu yutarak ülkemiz, milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindedir. Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar görev yapan tüm parti neferlerimize teşekkür ediyorum.  Allah’ın izniyle bu birlik ve beraberliği korudukça hiçbir güç bizi durduramaz” dedi.