AK Parti’de kongre heyecanı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

AK Parti’de kongre heyecanı!

Bu haber 18 Şubat 2020 - 14:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Türkiye için inandığın yolda yürü” sloganıyla 7. Olağan Kongre sürecini başlatan AK Parti’de, Karacabey İlçe Kongresi 7 Mart 2020 Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Kongreye tek aday girecek olan AK Parti’de mevcut başkan Ertem İşcan, AK Parti Karacabey 7. Olağan Kongresi’ne tüm ilçe halkının, üyelerinin ve delegelerin davetli olduğunu duyurdu. İşcan ayrıca, kongrede 421 delegenin oy kullanacağı kaydetti.

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, kongre ile ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Daima birlik ve beraberlik içerisinde demokrasi şöleni havasında gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde 7. Olağan Kongre sürecimiz ‘Türkiye için inandığın yolda yürü’ diyerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatıldı.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 2023 hedeflerimize, daha dinamik ve daha güçlü ilerlemek için delege seçimleri ile başlayan sürecimiz; büyük kongre seçimimiz ile hayırlısı ile neticelenecektir. AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı olarak, delege seçimlerimizi bir süre önce sorunsuz bir şekilde tamamladık. 7. Olağan Kongremizi de 7 Mart 2020 Cumartesi günü saat 15.00’te Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğiz. Öncelikle kongremizin ülkemiz, milletimiz, partimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Kongremizin birlik ve beraberlik içerisinde, şölen havasında geçeceğine inanıyorum. Bu davaya gönül veren insanlar olarak, ekip arkadaşlarımızla birlikte ilçemize yönelik çalışmalarımıza kaldığımız yerden hız kesmeden devam edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Kuruluşumuzdan bugüne, inandığımız değerleri korumak için çıktığımız kutlu yürüyüşte, milletimizin gösterdiği istikameti kendimize yol bildik. Türkiye için inandığın yolda yürü diyoruz. Çünkü biz 17 yıldan beri inandığımız yolda yürüyoruz.

Bizi vazgeçirmeye çalıştılar, engellerle, krizlerle, yaptırımlarla, sınamalarla engellemeye kalkıştılar ama bunların hiç birisi bizi inandığımız yoldan geri çevirmedi, bundan sonrada geri çevirmeyecek. Biz bir yandan mücadelemizi ederken bir yandan da bu milletin ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri yaptık, sağlıkta, ulaşımda, eğitimde, alt yapıda, savunma sanayinde her alanda her şeyi yerine getirdik getirmeye de devam ediyoruz. 2023’e daha iyi hazırlanacağız, doğru bildiğimiz inandığımız yolda yolumuza devam edeceğiz. Bulunduğumuz mevki ve makamlar bu milletin bize verdiği sorumluluklardır. Buralar üstünlük yerleri, millete üstünlük sağlama yerleri değildir. Buralar millete karşı sorumlulukları yerine getirmek için millet tarafından bize emanet olarak verilmiş yerlerdir. Siyasetimizin merkezinden insan, sevdamızdan Türkiye eksik olmadı. Bu uğurda milletimizle omuz omuza yeni mücadelelere atılmaya ilk günkü aşkla bir kez daha hazırız. Türkiye için içeride ve dışarıda verdiğimiz mücadeleleri sürdürerek, inandığımız yolda yürüyeceğiz.

AK Parti ile her alanda kalkınan ve gelişen Karacabey’imiz hizmet yağmurundan hakkını almaya devam edecektir.  Bir taraftan hükümetimiz, bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz ve diğer taraftan da İlçe Belediyemiz ile birlik ve beraberlik içinde için planlanan projelerimiz, yatırımlarımız ile ilçemiz her yönden ilerlemesini ve büyümesini sürdürecektir. Tüm derdimiz Karacabey’e en güzel şekilde hizmet etmektir. Bu çerçevede Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız, Meclis Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve tüm teşkilâtımızla tam bir uyum ve koordinasyon içinde çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik gücümüzle Karacabey AK Parti İlçe Teşkilatı olarak Türkiye için, Karacabey’imiz için kenetlenerek inandığımız yolda yürümeye, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Bayram havasında gerçekleştireceğimiz kongremize geniş ve yoğun bir katılım beklemekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli delegelerimizi, tüm gönül dostlarımızı ve kıymetli ilçe halkımızı 7 Mart 2020 Cumartesi günü saat 15.00’te Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz kongremize davet ediyor, saygılar sunuyorum”