Başkan Göndük güven tazeledi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Başkan Göndük güven tazeledi

Bu haber 10 Şubat 2020 - 16:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karacabey İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, Olağan Kongresi’ni geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Parti binasında yapılan seçimde mevcut başkan Neşe Göndük güven tazeledi.

CHP Kadın Kolları Başkanı Neşe Göndük, kongre sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Önümüzdeki süreçte parti örgütümüzün tüm kademeleriyle birlikte uyumlu ve üreten bir biçimde partimizin Karacabey’de ve tüm Türkiye’de iktidar olması için tüm gücümle, korkmadan, yılmadan üstlendiğim görevin ve de sorumluluğun bilinciyle çalışamaya devam edeceğim.

Sayın ilçe başkanımızın da kadın olmasını avantaj olarak görmekteyim. Bundan böyle birbirimizi anlayarak partimize daha fazla nasıl yararlı olabiliriz ona kafa yoracağız. Cumhuriyet Halk Partisi kadınları olarak iktidara yürümenin çalışmalarını yarından tezi yok başlatacağız. Çünkü o ruh hepimizi sarmış durumda.

Gün partimize, ülkemize, çocuklarımıza, halkımıza karşı sorumluluk üstlenme günüdür. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan, bütünleştirici bir yapıyla ve herkesi kucaklayarak, üslubumuzu koruyarak sahalarda yer alacağız. Birlik içinde Cumhuriyet Halk Partisini el ele iktidara taşıyacağız. Sosyal demokrasi bastığım zemin, Mustafa Kemal Atatürk baktığım yön olacaktır”