GESİAD ve BTB Bursa için işbirliğine hazır « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

GESİAD ve BTB Bursa için işbirliğine hazır

Bu haber 07 Şubat 2020 - 10:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD), Olağan Genel Kurul’un ardından protokol ve iş dünyası ziyaretlerini sürdürüyor.

13’üncü Olağan Genel Kurul sonrasında GESİAD Başkanlığına seçilen Murat Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Bursa Ticaret Borsa’sının sivil mimari örneğindeki yeni binalarında gerçekleşen ziyareti değerlendiren GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, “TOBB’da aldığı görevler ve Bursa için yaptığı değerli çalışmalarla kentimize büyük katkı sunan ve aynı zamanda GESİAD’ın geçmiş dönem üyelerinden olan Özer Matlı Başkanımızla bir arada olmaktan çok mutluyuz. Kendisiyle kentimiz adına ortak çalışmalar yapmaktan mutlu olacağız. Önümüzdeki dönemde yapabileceğimiz ortak çalışmaları görüşerek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Genç müteşebbisler olarak birlikte hareket etmekten mutluluk duyarız. Nazik ev sahipliği ve samimi sohbetleri için kendisine bir kez daha teşekkürlerimizi sunar, çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.

GESİAD Başkanı Murat Kaya, GESİAD’ın yeni dönem hedefleri ve önümüzdeki süreçte yapılacak faaliyetlerle ilgili Özer Matlı’yı bilgilendirdi.

2020 güzel geçecek

GESİAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı da, GESİAD’ın yapacağı güzel işlerde yanlarında olacağını ifade ederek Murat Kaya ve ekibine başarılar diledi. 2020 yılının Bursa ve ülke adına ekonomik anlamda güzel geçeceğini vurgulayan Matlı, Bursa’ya önümüzdeki süreçte kültürel ve sosyal anlamda değer katmaya devam edeceklerini de vurguladı.

Ziyaretin sonunda GESİAD Başkanı Murat Kaya, Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı’ya plaket takdim etti.