Belediye 3D ile vatandaşın yanında « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Belediye 3D ile vatandaşın yanında

3T’de (Tarım, Teknoloji, Turizm) bugüne kadar iddialı projeleri hayata geçiren Karacabey Belediyesi, 3D’de de (Doğum, Düğün, Defin) vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor.

Bu haber 07 Şubat 2020 - 12:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘İnsan odaklı’ çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Karacabey Belediyesi, ilçede yeni çocuk sahibi olan aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Kadın meclis üyelerince gerçekleştirilen ziyaretlerde hem belediye adına ailelere hediye veriliyor hem de sohbet edilerek talep ve öneriler dinleniyor.

Karacabey Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği uygulamalar çerçevesinde düğün ve cemiyetlerin yanı sıra yeni doğum yapan annelerinde yanında yer almaya devam ediyor. Belediye tarafından görevlendirilen kadın meclis üyeleri, yeni çocuk sahibi olan ailelere tek tek uğrayıp tebrik ederken, yeni doğan bebekler için hazırlanmış hediye paketlerini de takdim ediyor.

Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Halkın uygulamadan oldukça memnun olduğunu belirten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, uygulamanın tüm ailelere gerçekleştirildiğini söyledi.

Başkan Özkan; doğum, düğün ve defin olmak üzere adlandırdıkları 3D vizyonu ile düğün ve cemiyetlerde mutluluklara, cenazelerde de üzüntülere ortak olmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Bu anlayışla gerçekleştirdiğimiz uygulamamız ile bebek mutluluğunu yaşayan ailelerimizin neşesine ve heyecanına ortak oluyoruz. Vatandaşlarımız bu uygulamamızı oldukça olumlu karşılıyor. Karacabey Belediyesi olarak ilçe halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.