DTUYK başvuruları başladı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

DTUYK başvuruları başladı!

Bu haber 06 Şubat 2020 - 12:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) tarafından dış ticaret sisteminin doğru yönetilmesi ve dış ticaret alanında nitelikli eleman ihtiyacının karşılanması amacıyla her yıl düzenlenen Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Kursu’nun (DTUYK) 17.’si için başvurular başladı.

Gerçekleştirdiği eğitim seminerleri, paneller ve kurslar ile üyelerinin uluslararası platformlardaki rekabet edebilirlik seviyelerini artıran UİB, her yıl düzenlediği Dış Ticaret Uzmanı Yetiştirme Kursu’nun başvurularının başladığını ve 20 Şubat’ta sona ereceğini duyurdu.

Dış ticaret konusunda önemli gelişmeleri ve yenilikleri interaktif olarak aktarmak, dış ticaret konusunda nitelikli eleman yetiştirmek ve sektörde faaliyet gösteren firmaları mevcut yasal uygulama ve gelişmelerden haberdar etmek amacıyla düzenlenecek kurs,  belirlenen program çerçevesinde 30 kişilik kontenjan ile 10 gün boyunca 10.00-17.00 saatleri arasında Uludağ İhracatçı Birlikleri’nde gerçekleştirilecek.

Duyuru tarihinden itibaren belirtilen başvuru tarihleri arasında talep edilen şartları sağlayan ve bilgilerini eksiksiz beyan ederek başvuruda bulunan ilk 30 kişinin kursa dâhil edileceğini bildiren Uludağ İhracatçı Birlikleri, kursun 2-13 Mart arasında Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Kırmızı Salon’da gerçekleştirileceğini duyurdu. Başvurular, https://www.kisa.link/MLIe linkinden yapılabilecektir.