Nuri Karaca başvuruyu yaptı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Nuri Karaca başvuruyu yaptı!

Bu haber 14 Ocak 2020 - 11:00 'de eklendi ve 477 kez görüntülendi.

İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı’nda delege seçimleri, 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 10.00 – 18.00 arasında İlçe Başkanlığı Binası’nda gerçekleştirilecek. İlçe Başkanı Erdem Uğur, “Tüm üyelerimizi yapılacak olan delege seçimlerine özgürce oy kullanmaya davet ediyorum” dedi.

İYİ Parti’de delege adaylarının müracaatları devam ediyor. Bu kapsamda İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı Kurucular Kurulu Üyeleri’nden Nuri Karaca ve Saim Doğru da, İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, delege olmak için başvurularını yaptı. İlçe Başkanı Erdem Uğur, bu konuda yaptığı kısa değerlendirmede, “Bu iki duayen siyasetçinin ziyaretleri ve desteği bizler için çok önem arz etmektedir” ifadesini kullandı.

Öte yandan, İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’na Karacabey’de fotoğrafçığı ile bilinen Caner Karamer’in atandığı bildirildi. İlçe Başkanı Erdem Uğur, “Sayın Caner Karamer’in güçlü bir yönetim oluşturarak Karacabey gençliğine büyük hizmetleri olacağına inanıyorum. Teşkilatımıza ve kendisine hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Son olarak 19 Ocak’ta yapılacak delege seçimleriyle ilgili konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Erdem Uğur, “Karacabey’e bağlı 85 mahalleyi temsil edecek 400 delegemizi belirleyeceğiz. Şubat ayının sonlarında da Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. Karacabey’de partimize kayıtlı üyelerimiz, özgür iradesini kullanarak, mahalle delegesi olabilmek için müracaatlarını yapmaktadırlar. Bu gün itibariyle yeterli müracaat olmuştur. Mahalle delegesi olabilmek için yoğun talep olmakta, bu durum bizleri de ayrıca memnun etmektedir.

Karacabey halkında, İYİ Parti’ye karşı büyük bir katılım vardır. Üye kayıtlarımız devam etmektedir. Bu teveccüh her geçen gün artmakta ve bizleri mutlu etmektedir. Partimize gönül veren ve destekleyen halkımız gücümüze güç katmaktadır. Daha güçlü ve katılımcı olunması maksadıyla her mahalleyi temsil edecek delege seçimleri, İYİ Parti Tüzüğü gereğince yapılacaktır. Delege seçimlerinde hukuk, özgür irade ve demokrasi ön planda olacaktır. Delege seçimleri neticesinde, İYİ Parti Karacabey’de kurumsal kimliğini daha da güçlendirecektir.

Yeni seçilecek olan delegeler, yeni ilçe yönetimini belirleyecekler. Yeni oluşacak olan yönetim; Karacabey’de İYİ Parti’yi daha da kuvvetlendirecektir. Delege seçimlerinin demokrasi şöleni halinde geçeceğine inanıyorum. Tüm üyelerimizi yapılacak olan delege seçimlerine özgürce oy kullanmaya davet ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.