Karnesini alıp gelene iki katı eğlence! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Karnesini alıp gelene iki katı eğlence!

Bu haber 14 Ocak 2020 - 11:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çocukların eğlence merkezi Game Factory, yarıyıl tatiline özel hazırladığı kampanyayla minik ziyaretçilerini oldukça mutlu edecek. Kampanya kapsamında Game Factoryoyun kartlarına yapılacak her 50 TL ve katları tutarındaki yüklemeyle, yüklenilen miktar kadar hediye puan kazanılacak. Böylece minikler, oyun alanında daha çok keyifli vakit geçirebilecek.

Çocukların tatil boyunca eğlenceye doyacakları Game Factory’nin hediye puan kampanyası, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, ÖzdilekPark İstanbul, ÖzdilekPark Antalya, Afyonkarahisar, Özdilek Bursa, Bursa Geçit, Gemlik, İnegöl, Kaplıkaya, Düzce, Eskişehir, İzmir, Kocaeli,Manisa Turgutlu, Uşak, Yalova şubelerinde geçerli olacak.

17-26 Ocak tarihlerinde Game Factory eğlence merkezinde ziyaretçilerin her 50 TL ve katlarındaki yüklemeleri karşılığında, yüklenilen miktar kadar miniklere hediye verilecek. Kampanya, Özdilek Kocaeli şubesindeyse28 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Karnesini alan Game Factory’e

İçerisinde atlıkarıncadan dönme dolaba, çarpışan arabadan langırta, basket atış parkurundan atariye kadar birçok oyun aracı bulunan Game Factory eğlence merkezinin çocukları mutlu edecek kampanyası aynı zamanda ebeveynlerin de yüzünü güldürecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.