3. köprü 2 ay sonra bitiyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

3. köprü 2 ay sonra bitiyor

Bu haber 13 Ocak 2020 - 13:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, yoğun Ankara temaslarının ardından yarım kalan 3. köprü çalışmalarının yeniden başladığını ve 2 sonra tamamlanacağını açıkladı.

Önceki gün binlerce kişinin can güvenliğini ilgilendiren ve yeni yeşil alanlar ile Yalıntaş bağlantı yolunu da kapsayan Kirmasti Sedde Taşkın Projesinin başladığını müjdeleyen Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, yüklenici firmanın tasfiye isteği nedeniyle yapımı duran 3. Köprü çalışmalarının da kaldığı yerden devam etmesini sağladı.

Trafik için en önemli proje

2019 Aralık ayında katıldığı AK Parti grup toplantısı ve Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısının ardından yaşanan sürpriz gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran ve Mustafakemalpaşalıların yüzünü güldüren Başkan Mehmet Kanar, yeniden başlayan çalışmaları yerinde inceledi.

Şehir içi ulaşımda büyük önem arz eden ve trafik sorununu önemli ölçüde çözecek olan 3. Köprü inşaatının kiriş ve tabyaların gelmesiyle hız kazanacağını söyleyen Başkan Kanar, projenin 2 ay içerisinde tamamlanacağını duyurdu. Mehmet Kanar, Mustafakemalpaşa halkı adına destekleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.