Karacabey’de hafta sonu bir başka güzel « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Karacabey’de hafta sonu bir başka güzel

Karacabey Belediyesi’nin katkılarıyla, hafta sonu ilçede dolu dolu bir etkinlik programı hazırlandı.

Bu haber 10 Ocak 2020 - 9:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi, kentin sosyal yönden gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hafta sonu Karacabey’de, Karacabey Belediyesinin de katkıları ile iki sosyal faaliyet Karacabeylilerle buluşacak.

İlk olarak 10 Ocak Cuma günü başlayacak olan “Karacabey Kitap Günleri”, 8 gün boyunca Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezinde kitapseverlerin beğenisine açık olacak. Etkinlik boyunca 20 farklı yazar kitapseverlerle buluşacak. Etkinlik, sabah saat 10.00 ile akşam saat 22.00’yekadar gün boyu açık olacak. Kitap günlerine gelen tüm birinci sınıf öğrencilerine de ücretsiz kitap hediye edilecek.

İyilik Denizi projesi kaldığı yerden devam ediyor

İlçenin tanınmış isimlerinden biri olan ve geçtiğimiz yıl vefat eden Deniz Yayın anısına, ailesi tarafından başlatılan “İyilik Denizi” projesi de Pazar günü Karakoca Mahallesinde, komşu mahallelerinde katılımıyla gerçekleştirilecek. İki farklı etkinlikte de çocuklar için ‘Taş Boyama Etkinliği’ Feride Jeyan Yayın tarafından verilecek olup, Uzman Doktor Nur Topçu tarafından da ‘Rahim Ağzı Kanseri ve Çocukluk Çağı Kanserleri Erken Farkındalık Semineri’ verilecek.

Belediye Başkanı Ali Özkan, belediye katkılarıyla hazırlanan sosyal ve kültürel etkinliklerin ücretsiz olarak halka açık olduğunu belirtirken, vatandaşlara da etkinliklere katılması yönünde çağrıda bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.