Gazetecilik değer verilen bir meslektir « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Gazetecilik değer verilen bir meslektir

Bu haber 10 Ocak 2020 - 14:57 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.

AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla Takip Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan; Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Mirza, Furkan Yolyapan, Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özer ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Takip Gazetesi çalışanlarının ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Takip Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alper Tunalı ile bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve beraberindekiler, yaptıkları açıklamada; “İnsan bilgi sahibi olmak, haber sahibi olmak, haberdar edilmek, haber almak ve haber vermek ister. İletişim ve etkileşimin temeli haber ve bilgidir. Onun için insanoğlu, haber ve bilgi sağlayan her şeye ilgili olmuştur. Gazetecilik de haber ve bilgi sağlayan bir iş olduğu için, insanlık tarihi boyunca değer verilen mesleklerden biri olmuştur” dediler.

AK Parti İlçe Teşkilatı olarak Karacabey’deki basın temsilcileriyle, haber ve bilgi sağlama temelinde her zaman sağlıklı ilişkiler içinde olduklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Her şartta haber sağlama peşinde olan gazetecilerimiz ve muhabirlerimiz sayesinde bizler haberlere ulaşıyoruz. Yaptığınız iş zor olduğu gibi bir o kadarda kutsal. Bu sebeple tüm gazetecilerimize huzur içinde, güven içinde, barış içinde çalışacakları nice yıllar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.