AK Parti iktidarı tarihe geçmiştir « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

AK Parti iktidarı tarihe geçmiştir

Bu haber 10 Ocak 2020 - 11:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili ve Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Av. Emine Yavuz Gözgeç; AK Parti Osmangazi ilçesi Demirtaş, Sakarya, Dumlupınar, Barbaros ve Cumhuriyet mahallelerinin mahalle başkanları ve yönetimleriyle toplantıda biraraya geldi.

Osmangazi İlçe Başkanvekili Mustafa Ateş, Osmangazi İlçe Teşkilat Başkanı Kenan Gür, İlçe Başkan Yardımcısı Mücahit Erkeş, Osmangazi Belediye Meclis Üyeleri Osman Salım ve İsmail Akdoğan’ın da katıldığı toplantıda konuşan Vekil Gözgeç; “AK Parti 18 yıllık güçlü iktidarı ile dünyada benzerine az rastlanan bir siyasi hareket olarak tarihe geçmiştir. İktidara geldiği günden bu yana yaptığı reformlar ve elde ettiği başarılar ile Türkiye ve dünyada adından sıkça söz ettirmiştir. Bunun en önemli etkeni ise başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve onun liderliğinde görev alan tüm teşkilat mensuplarının fedakarlık ve azmidir. Bu sebeple tüm teşkilat mensuplarımız, mahalle başkanlarımız ve temsilcilerimizin üstlendiği sorumluluğunu biliyor, bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Toplantı sonrasında Mahalle Başkanlarının ve yönetimlerinin soru ve taleplerini dinleyen Vekil Gözgeç; “Mahalle başkanlarımız, milletimizle kucaklaşmamızın üyelerimizle kenetlenmemizin en etkin noktasında emek vermektedirler. Mahalle başkanlarımız vatandaşın içinde olan ve mahallelerindeki sorunları gören gözlerdir. Bu konuda mahalle başkanlarımızla bir araya gelerek sohbet ettik ve istişareler bulunduk. Mahalleleri için bizimle istişarede olan ve mahallenin sorunlarını bize ileterek çalışmalarımızda yardımcı olan mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.