2020’de Karacabey’i daha ileri taşıyacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

2020’de Karacabey’i daha ileri taşıyacağız

Bu haber 02 Ocak 2020 - 13:14 'de eklendi ve 281 kez görüntülendi.

Karacabey AK Parti İlçe Teşkilatı, yeni yıl gecesi mesai yapan gizli kahramanları yalnız bırakmadı. Ertem İşcan başkanlığındaki AK Parti heyeti, yılbaşı akşamı görev yapan Karacabey Devlet Hastanesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile taksici esnafını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Gerçekleşen ziyaretlerde Bursa İl Koordinatörü Ahmet Bircan Yener, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli ve ana kademe yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

2020’ye sayılı saatler kala, Karacabey Devlet Hastanesi’ne giden AK Parti İlçe yöneticileri, hastane personeli ve hastaları tek tek ziyaret ederek hem yeni yıllarını kutladı, hem de hastalara acil şifalar diledi.

Ardından İlçe Emniyet Müdürü Sakıp Yalta ile gece gündüz demeden halkın huzuru ve güvenliğini sağlayan emniyet mensuplarıyla bir araya gelen AK Partililer, son olarak da gece mesaisi yapan taksici esnafı ile buluşarak, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yeni yıla girerken gece boyunca vatandaşlarla iç içe olduklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “2020’ye adım attığımız gecede görevi başında olan gizli kahramanlarımızı ziyaret ederek, hayırlı görevler, mutlu seneler diledik. Vatandaşlarımız eğlenirken, onların güvenliği ve ulaşımını sağlayan emniyet güçlerimize ve taksici esnafımız teşekkür ediyoruz. Yeni yıl gecesini  hastanede geçiren hastalarımıza moral ziyareti gerçekleştirdik, vefakar bir şekilde çalışan sağlık personelimize de şükranlarımızı sunuyoruz.

Yeni umutlar, yeni hedefler, ülkemize ve ilçemize dair daha büyük heyecanlarla yeni bir yıla başlıyoruz. Son 18 yıldır olduğu gibi geride bırakacağımız yılda da milletimizle el ele olduk, gönül gönüle verdik. Bu gecede yeni yılı mesaiyle karşılayan vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Başarılarla, güzelliklerle dolu 2019’u geride bırakırken, yeni hedeflerle yepyeni bir yılın ülkemize ve milletimize barış, sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum. Vatandaşlarımızın huzur ve refahı için 2019 yılında yaptığımız çalışmaların üzerine yenilerini ekleyeceğiz. 2020 yılında ilçemizi daha da ileriye taşıyacağız. Her daim biriz ve beraberiz. Gönül birlikteliğimiz ve beraberliğimiz daimi olsun. Hizmet yolculuğumuza değerli hemşehrilerimizin desteğiyle 2020’de de aynı heyecan ile var gücümüzle devam edeceğiz” dedi.

Hastane ve emniyet personeli ile taksici esnafı, yeni yıla girerken sürpriz bir şekilde kendilerini ziyaret eden ve yalnız bırakmayan AK Parti teşkilatına, ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.