PTT hizmet ağını genişletiyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

PTT hizmet ağını genişletiyor

Bu haber 06 Ağustos 2019 - 5:00 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.

 

PTT Karacabey’de 3. Şubesi’ni Tapu Müdürlüğü’nde açtı. Bursa Caddesi üzerindeki merkez hizmet binasının yanı sıra, Adliye’de bir şube açan PTT, son olarak Sırabademler Mahallesi Runguçpaşa Caddesi’ndeki Tapu Müdürlüğü’nde de yeni bir şube daha açarak hizmet yelpazesini genişletti.

 

Tapu Müdürlüğü’nde açılışı yapılarak faaliyete başlanılan 3. Şube ile ilgili bilgi veren PTT Karacabey Şube Müdürü Turcan Dursun, “Karacabey hızla büyüyor ve gelişiyor. Bizler de söz konusu bu büyüme ve gelişmeye ayak uydurmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini eklemeyi amaçlıyoruz. Bu anlamda merkeze uzak kalan Tapu Müdürlüğü ve Vergi Dairesi’ndeki işlemlerin hızlı bir şekilde yapılabilmesi ve müşteri mağduriyetini önlemek için Tapu Müdürlüğü içerisinde PTT’nin 3. gişesi hizmete girmiştir.

 

PTT merkezinde yapılan tüm işlemlerin tamamının burada da yapılacak olması müşteri memnuniyetini de arttıracaktır. Yoğun nüfusu olan mahallelerimize yeni şubeler kazandırmayı sürdüreceğiz. Yeni açılan şubemizde teknolojinin en son olanakları kullanılıyor. Posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret hizmetlerini zaman kaybı yaşamadan sunabileceğiz.

 

 

İki asra yakın tecrübesi, yaygın çalışma ağı, çağdaş teknolojisi, güçlü kadroları ile daha ekonomik, daha hızlı ve güven veren kaliteli yapısıyla hizmeti vatandaşın ayağına götürmeyi hedefliyoruz. Yeni açılan bu şubelerimiz, özellikle merkeze uzak mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın PTT işlemlerini daha hızlı ve zamanında yapılabilmesini sağlayacaktır.

 

Tapu’daki şubemiz; Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri (Haftada 5 gün) 08.30-12.30, 13.30-17.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Burada, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), tapu kadastro harçları, döner sermaye hizmet bedelinin tahsili, kredi işlemleri, Belediye Emlak ve tüm vergiler, kayıtlı elektronik posta ve sigorta, maaş ödemeleri, elektrik, su, doğalgaz, telefon tahsilatları, havale-çek kabul ve ödeme ile kargo kabul işlemleri de yapılacaktır” diye konuştu.

 

PTT Müdürü Turcan Dursun ayrıca, 3. şubenin açılması adına her türlü desteği ve kolaylığı sağlayan Karacabey Tapu Müdürü Gültekin Narinli’ye de kurum adına teşekkür etti. Dursun, 3. Şube’nin tüm Karacabey halkına hayırlı olmasını diledi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN