Hayvanseverler barınakta buluşuyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Hayvanseverler barınakta buluşuyor

Bu haber 08 Temmuz 2019 - 14:53 'de eklendi ve 136 kez görüntülendi.

 

Mustafakemalpaşa Belediyesi, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde “Gelin birlikte sahip çıkalım” adlı bir etkinlik düzenleyerek ilçedeki hayvan severlerle buluşacak.

 

Geçtiğimiz günlerde hayvan barınağında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde misafir edilen hayvanların karınlarının doyduğunu ancak sevgiye ve ilgiye aç olduklarını belirterek, “10 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de burada buluşarak onlar için daha iyi neler yapabiliriz düşüncesiyle hayvansever ilçe halkımızı davet ediyorum” dedi.

 

Belediye tarafından hayvan barınağı çevresine çeşitli düzenlemeler yapılarak ailelerin çocuklarına hayvan sevgisini aşılayabileceklerini dile getiren Başkan Kanar, minik patilerinde sevgi ve şefkati tadacaklarını söyledi.

 

 

Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “Sevimli dostlarımızı daha iyi koşullarda misafir etmek için hayvan severlerinde fikirlerine ihtiyacımız var. Bu bağlamada 10 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de hayvanseverleri etkinliğimize bekliyorum” dedi.

 

Mustafakemalpaşa Belediyesi etkinliğe gelmek isteyen hayvanseverler için 10 Temmuz Çarşamba saat 10.30’da Adnan Menderes Meydanından otobüs kaldıracak.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.