Sütaş ödüle doymuyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Sütaş ödüle doymuyor

Bu haber 10 Haziran 2019 - 17:10 'de eklendi ve 229 kez görüntülendi.

 

Sütaş, geçen yıl olduğu gibi bu sene de hem ‘gıda’ hem de ‘süt ve süt ürünleri’ kategorilerinde 2 ayrı A.L.F.A. ödülüne layık görülerek müşteri deneyimini en iyi yöneten marka oldu.

 

Müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards töreni, Yapı Kredi Bomontiada’da gerçekleştirildi. Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusuyla ve özgün Çiftlikten Sofralara entegre iş modeliyle Sütaş, ‘gıda’ ve ‘süt ve süt ürünleri’ kategorilerinde 2 ayrı birincilik ödülüne layık görüldü.

 

Marketing Türkiye ile AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve bu sene beşinci defa yılın “Customer Brand”lerinin belirlendiği A.L.F.A Awards’ta, 44 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildi. Süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası Sütaş, geçtiğimiz sene de aynı kategorilerde birincilik ödülleri kazanmıştı.

 

 

Öte yandan Sütaş, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin gerçekleştirdiği “12. Kurumsal Yönetim Zirvesi”nde de, “En Yüksek Kurumsal Yönetim Notuna Sahip Halka Açık Olmayan Aile Şirketi” ödülünü 4. kez alarak Karacabey’in gururu oldu.

 

Düzenlenen törende Sütaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Denetim Başkanı Duygu Yılmaz, Sütaş adına ödülü TKYD Başkanı Ali Pandır’dan aldı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.