Belediyeden Yaz Spor Okulları « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Belediyeden Yaz Spor Okulları

Bu haber 27 Mayıs 2019 - 15:26 'de eklendi ve 299 kez görüntülendi.

 

Sosyalleşme çağındaki çocukları ve gençleri her yaz döneminde çeşitli spor aktiviteleriyle buluşturarak sağlıklı nesillerin yetişmesine öncülük eden Mustafakemalpaşa Belediyesi, bu yılda geleneği bozmayarak Yaz Spor Okulları’nın kapılarını açmaya hazırlanıyor.

 

Mustafakemalpaşa Belediyesi ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen ücretsiz Yaz Spor Okulları için kayıtlar başladı. Okulların kapanmasıyla birlikte spor aktivitelerinde yer almak isteyenleri buluşturacak olan organizasyon, 17 Haziran-6 Temmuz, 29 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında iki dönemde yapılacak.

 

Ücretsiz servis hizmetinin de sunulacağı Yaz Spor Okulları’nda, 5-18 yaş arasındaki sporcular için masa tenisi, basketbol, güreş, voleybol, kort tenis ve jimnastik branşlarında kurslar verilecek. Yaz Spor Okulu’na katılmak isteyenler, Mustafakemalpaşa Belediyesi Beyaz Masalar, Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Uğur Böceği Kültür Merkezi’ne başvuru yaparak bilgi alabilecek.

 

 

Uğur Böceğinden yaz kursu

 

Mustafakemalpaşa’da düzenlediği kurslarla yıllardır kaliteli eğitimin adresi olan, yediden yetmişe her yaştan katılımcıya yeteneklerini geliştirme ve sosyalleşme imkânı sunan Uğur Böceği Kültür Merkezi, nitelikli faaliyetlerini yaz döneminde de dolu dolu sürdürmeye hazırlanıyor.

 

10 yılda 22 bin vatandaşa kapılarını açan Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi’nde yaz dönemi için kurs kayıtları başladı. Bilgisayar programla tekniklerinden takı tasarımına, halk oyunlarından gitar ve tiyatroya kadar 14 ayrı branşta verilecek kurslara vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecek.

 

Belediye Hizmet Masaları ve Uğur Böceği Kültür Merkezi’ne yapılacak başvurular, 10 Haziran 2019 tarihinde son bulacak.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.