El birliğiyle belediyeyi kazanacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

El birliğiyle belediyeyi kazanacağız

Bu haber 10 Temmuz 2018 - 7:20 'de eklendi ve 615 kez görüntülendi.

 

24 Haziran seçim sonuçlarının ardından AK Parti Bursa Milletvekili seçilen isimlerin Karacabey’e teşekkür ziyaretleri sürüyor.

 

Bu kapsamda önceki gün AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı’nın konuğu olan Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç ile Refik Özen de, seçim sürecinde özveriyle çok çalışan ve tam destek veren teşkilat üyelerine teşekkür etti. Gözgeç ve Özen’in ziyaretlerinde Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve teşkilat üyeleri de tam kadro hazır bulundu.

 

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, Milletvekilleri Gözgeç ve Özen’i tebrik ederek, başarı diledi. AK Parti Karacabey Teşkilatı olarak daha önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman Bursa Milletvekillerinin yanında olacaklarının mesajını veren İşcan, hizmet davasında birlik ve beraberlik mesajları verdi.

 

 

AK Parti’nin bu milletin çimentosu ve birleştirici bir unsuru olduğuna dikkat çeken İşcan, halka hizmet etmeye devam edeceklerine vurgu yaptı. İşcan, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren başta ilçe teşkilatımız olmak üzere, tüm Karacabey’de ilçemize hizmet adına birlik ve beraberliğimizin daim olması adına yola çıktık. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda gerçekleştirdik. Ayrıştırmayı değil birleştirmeyi hedef aldık. Çünkü Belediye, kurumlar ve Karacabey hepimizin. Gereksiz çatışma ve kavgalara fırsat vermedik, bundan sonra da vermeyeceğiz. İçimize mutlaka fitne sokmak isteyenler olacaktır. Önemli olan bunlara prim vermemektir. Teşkilat olarak,  başta Belediye Başkanımız Sayın Ali Özkan olmak üzere, tüm kurumlarımızla çok iyi diyaloglar halindeyiz. Biz görevimizi hakkıyla ve layıkıyla yapmaya çalışıyoruz.

 

Seçim süreci çalışmalarında bu birlik ve beraberliğimizi örnek bir şekilde sağladık ve başarılı olduk. Bu sadece AK Parti İlçe Teşkilatı’nın değil birlik ve beraberliğimizin başarısıdır. Biz seçimi AK Parti İlçe Teşkilatımızın her bir üyesi, Belediye Başkanımız Ali Özkan ve Belediye Meclis üyelerimizle birlikte kazandık. Başarımızdaki ilk gücümüz tek bir yumruk halinde çalışmamızdır. Bu nedenledir ki bizi ayrıştırmaya, karıştırmaya çalışanlar olacaktır. Kim ki nifak tohumu saçmaya çalışıyorsa bunlara karşı kesinlikle taviz vermeyeceğiz. Eğer bu fitne fesat sokmaya çalışanlara karşı başarısız olursak, unutmayın ki kaybederiz. Biz kaybedersek de, Karacabey kaybeder.

 

İşte bu yüzden AK Parti’den hiç kimse farklı bir hamle beklemesin. Dolayısıyla birlik için, istikrar için güçlü bir Türkiye ve Karacabey için var gücümüzle çalışmaya,  dimdik ayakta durmaya devam edeceğiz. Bu böyle bilinsin. Önümüzde yerel seçimler var. Genel seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti İlçe Başkanı olarak ilk görevim birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek olacak. El birliği ile İnşallah Belediyeyi yine kazanacağız. Çünkü bizim birlikte başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Bir ve beraber olduğumuz sürece ilçemize getiremeyeceğimiz hizmet kalmayacaktır” dedi.

 

 

Belediye Başkanı Ali Özkan da milletvekili seçilen Gözgeç ve Özen’in hem Bursa’ya hem Karacabey’e güzel hizmetler vereceklerine inandığını vurguladı. Seçim sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın tüm AK Partili belediye başkanlarına “Sahaya inin ve milletvekili adaylarının yanında onlara destek olun” yönünde talimat verdiğini belirten Özkan,

 

“Karacabey Belediyesi olarak zaten her zaman sahadayız. Esnafımızla, halkımızla her zaman hemhal oluyoruz. Hiçbir zaman için bağlantımızı, irtibatımızı kaybetmedik. Seçim sürecinde de tüm Bursa milletvekili adaylarımızla birlikte Karacabey’de örnek bir çalışma yürüttük. Ve sonunda da başarılı olduk. AK Parti bu milletin kendisidir. Halkımız bizlere güveniyor. İnanıyorum ki yerelde bizler, genelde de milletvekili seçilen arkadaşlarımız bu güveni boşa çıkarmadan çok çalışarak hizmet edeceğiz. Bu güçlü birlik ve beraberliğin karşısında hiçbir kötü niyetli güç duramaz” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti İlçe Teşkilatı’na ve Karacabeylilere güçlü desteklerinden dolayı teşekkür eden Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, “Son derece demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimlerde ilçe halkımız sandıkta son sözünü söyleyerek, ilk Cumhurbaşkanını ve milletvekillerini seçti. Karacabeyliler tercihini bir kez daha istikrardan yana kullandı. Bizler de bu güveni boşa çıkarmayacak ve Karacabey için ne gerekiyorsa elimizden geleni ortaya sunacağız” dedi.

 

Gözgeç, şöyle devam etti: “Halk iradesinin çok geniş bir yüksek katılım oranıyla, büyük bir demokratik olgunluk içerisinde seçimi gerçekleştirmesi bizlere bir kez daha gösterdi ki, ülkemiz sağlam ve güçlü demokrasi yapısıyla tüm dünyaya örnek teşkil etmektedir. Milletimiz sandıkta son sözünü söyleyerek, 16 Nisan’da ‘Evet’ dediği yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanını ve Milletvekillerini seçti. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 26 milyonun üzerinde bir oyla ilk turda seçildi. Cumhur İttifakı da aynı şekilde, 26 milyonun üzerinde bir tercihle parlamentoda çoğunluğu sağladı. Türkiye, seçimler sonrası yeni bir döneme girdi. ‘Güçlü Meclis ve Güçlü Hükümet’ ile ‘Güçlü ve İstikrarlı Türkiye’ yolunda çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle 24 Haziran’da sandığa giderek demokrasi örneği gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen de, kendisine, partisine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilen desteklerden dolayı teşekkür etti. Özen, “Seçim öncesinde olduğu gibi halkımızın dertleriyle dertlenmeye, onlarla beraber olmaya önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Bizlere göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve verdiğiniz desteklerden dolayı bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bu millet bizlere olan güvenini bir kez daha ilan etti. Bu güvene mecliste layık olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

 

Bursa ve Karacabey’e hizmet için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Milletimiz, Cumhurbaşkanımız ve partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda Türkiye Cumhuriyeti’nin seçilmiş ilk başkanı ve AK Parti’yi de yeniden birinci parti yapmıştır. Sonuçların Türkiye ve Karacabey’e hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sürecinde ‘Vakit Türkiye, Vakit Karacabey Vakti’ diyerek ‘Güçlü Türkiye, Güçlü Karacabey’ vurgusu yapmıştık.

 

24 Haziran seçimleri öncesi bu seçimlerin çok önemli olduğunu hep söyledik. Siz teşkilat mensuplarımız da bu doğrultuda kapı kapı dolaşarak bu seçimlerde başarılı olmak için elinizden gelen çabayı sarf ettiniz. Evinden dışarı çıkamayan fakat seçimlerde AK Parti’nin ve ümmetin başarılı olması için dua eden vatandaşlarımızın duası kabul oldu. Rabbim mazlumların sesi ve umudu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a tekrar balkon konuşması yapmayı nasip etti. Karacabey’e yapılan hizmetlere hizmet katmak adına Meclis’ten her türlü desteği vereceğiz. Bizlere destek veren tüm teşkilat üyelerimize ve halkımıza bir kez daha teşekkürü borç biliyorum. Bundan böyle her şey Türkiye, her şey Karacabey için” şeklinde konuştu.

 

Ziyaret sonunda İşcan, Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç ile Refik Özen’e Türk Bayrağı tablosu hediye etti.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN