Hizmet gelsin diye geziyor! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Hizmet gelsin diye geziyor!

Bu haber 01 Eylül 2014 - 16:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe adına gerçekleştirdiği Bursa ziyaretlerine devam ediyor. Beraberinde Meclis Üyesi Faruk Çakır’la birlikte Bursa Vali Yardımcıları İsmail Demirhan ve Adnan Çakıroğlu’nun yanı sıra DSİ 1. Bölge Müdürü Nazmi Koçak ile bir araya gelen Başkan Özkan, Orakçı Şirketler Gurubu’nda da incelemelerde bulundu.

 

Karacabey’de yapılacaklar ile yapılması planlanan projeleri direkt muhatapları ile görüşerek fikir alışverişinde bulunan Özkan, öncelikli sorunları ise bire bir ilgili birimlerin başındaki isimlere iletiyor. Bu kapsamda önceki günkü ziyaretlerini DSİ 1. Bölge Müdürlüğü ile başlatan Özkan’ı burada Bölge Müdürü Nazmi Koçak karşıladı.

 

Yapılan görüşmede Karacabey sınırları içerisindeki akarsular masaya yatırılırken özellikle Canbalı ile Karadere’de yaşanan çeşitli sorunlar gündeme getirildi. Ziyaretin sonunda bu istişareden duyduğu memnuniyeti dile getiren Koçak, Canbalı ile Karadere’yi yakın markaja alacaklarının sözünü verdi.

 

Özkan’ın bir diğer durağı ise Orakçı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Orakçı oldu. Orakçı ile şirketin tesislerinde bir araya gelen Başkan Özkan, böylelikle fabrikayı gezme imkanı da buldu. Belediye Temizlik İşleri’nin ihtiyaç duyduğu malzemeler hakkında görüşerek, yeni teknolojiler üzerine Orakçı’dan ayrıca bilgi alan Özkan, Karacabey’de kurulması düşünülen katı atık enerji üretimi ile ilgili çalışmalar hakkında önemli detayları not etti.

 

Son olarak Vali Yardımcıları İsmail Demirhan ve Adnan Çakıroğlu’yla ayrı ayrı görüşen Özkan, çeşitli konularda istişarelerde bulundu.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN