Tüm sorunlar Büyükşehir’e ait! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Tüm sorunlar Büyükşehir’e ait!

Bu haber 15 Ağustos 2014 - 7:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Ali Özkan, basının davet edilmediği, muhtarlarla gerçekleştirdikleri toplantıda, ulaşım, altyapı, yol, su, kanalizasyon ve ilaçlama gibi sorunların çözüm adresinin Büyükşehir olduğunu söyledi.
Karacabey Belediyesi’nin önceki gün düzenlediği muhtarları bilgilendirme toplantısı, Atatürk Kültür Parkı’nda gerçekleştirildi.

 

Düzenlenen sabah kahvaltısının ardından gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Ali Özkan, BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Talat Özen, Büyükşehir Yol Daire Başkanı İsmail Aksoy, Sahil Hizmetleri Daire Başkanı Hakan Bebek, BURULAŞ Müdürlerinden Erdinç Alkan, BUSKİ Şebekeler Daire Başkanı Orhan Çağlayan, Karacabey Belediye Daire müdürleri, başkan yardımcıları ve muhtarlar katıldı.

 

Birlikte gerçekleştirilen sabah kahvaltısının ardından söz alan Belediye Başkanı Ali Özkan, “Sizlerle bu zamana kadar çeşitli sebeplerle toplanarak istişare yapmak için biraraya geldik. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrasında yine belirli zamanlarda bu istişarelerimiz devam edecektir. Bu toplantıyı diğerlerinden ayıran en önemli nokta, Büyükşehirdeki bürokratların aramızda olması. Onlara da ben huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Davetimizi kabul edip buraya sizlerle istişare yapmaya geldiler” dedi.

 

Konuşmasında ulaşım, altyapı, yol, su, kanalizasyon, ilaçlama gibi sorunları ele alan Başkan Ali Özkan, bu başlıkların artık Büyükşehir idaresinde olduğunu ve bu toplantı vasıtasıyla muhtarlarımızın daire müdürleriyle birebir iletişim kurmalarını organize ettiklerini sözlerine ekledi.

 

Özkan’ın konuşmasının ardından muhtarlar sırasıyla söz alarak sorunları ve çözüm önerilerini Başkan Özkan ve diğer yetkililere iletti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN